Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

''Abi burası çöp bölgesi''

Medyabar.com Whatsapp Şikayet hattına gelen bir mesajda Tığcılar Mahallesi'ndeki çöp yığınına vatandaş tepki gösteriyor.

10:49   |   26.11.2017
Haber Resmi

MEDYABAR.COM

Medyabar.com Whatsapp Şikayet Hattına (0543 615 02 24) gelen bir mesajda vatandaş yine çöp sıkıntısından isyan ediyor.


Tığcılar Mahallesi'nde oturan bir vatandaş çöp dolu sokaktaki sıkıntıyı belediye çalışanlarına söylediğinde ise şaşırtıcı bir cevap aldı. 


Vatandaş mesajında ise: ''Buyrası Tığcılar Mahallesi, Tekin Sokak... Sabihahanım Orta Okulunun hemen arkası. Sokak toplasanız 150 metre. Başında, ortasında ve sonunda... okulun iki köşesinde toplam dört tane çöp yığını var. Beledeye çalışanlarına söyledim.'Konteynır yok mu?' diye. Aldığım cevap şaşırttı. 'Abi burası çöp bölgesi' dediler. İki konteynır konsa herşey daha düzgün olmaz mı?'' dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 17569 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2652 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Yaz dostum
26.11.2017 13:27
SAKARYADAN ÇİNE KADAR UZANAN YER MI BURASI :)) YIL 2017 OLMUS BIZ HALA BORU HATTI SU HATTI DIYE BILBORDLARA CIKIYORZ IKTIDAR BIR PARTININ BELEDIYE BASKANISIN YAPACAKSIN TABI BELEDIYECILIK NE YAN GELIP YATMA YERI DEGIL DOSTUM YAPILMASI GRREKEN LERI YAPIPTA BUYUTUPTE BILBORDLARA CIKMANIN BI ANLAMI YOK SAYIN BRLRDIYE BASKANIMIZ O YUZDEN REKLAM PARASI VERME HAKKIMI HELAL ETMEM :) AHHHH ANADOLUMUN MAHSUM COCUGU SAKARYA AHHH
Online Ziyaretçiler