Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Şimdi hedefi Olimpiyat Şampiyonluğu

Paris'te düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda yenerek zirveye ulaşan Milli güreşçi Metehan Başar yeni hedefinin oimpiyat şampiyonluğu olduğunu söyledi

15:26   |   26.11.2017
Haber Resmi

Paris'te düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda  Alman rakibini yenerek zirveye ulaşan Milli güreşçi Metehan Başar yeni hedefini Serdivan Ajans'tan birkez daha seslendirdi. Başar, "En büyük hedefim olimpiyat şampiyonu olmak. Burada dünya şampiyonu oldum. Artık yüküm biraz daha ağır. 2020'ye kadar eksiklerimi tamamlayıp, ülkeme şampiyon olarak dönmek istiyorum."değerlendirmesinde bulundu.


Yusuf Kaplan'ın Kaleminden Türkiye'nin Medeniyet Yolculuğu
Yeni sayıda gazeteci, yazar ve fikir adamı Yusuf Kaplan Türkiye'nin Zorlu Medeniyet Yolculuğu başlığıyla Serdivan Ajans için kaleme aldığı yazısında, "Tarihin gösterdiği şaşmaz bir gerçek var: Dinsiz bir uygarlık belli bir süre hakimiyet kurabilir ama hem hayatı hakikatli ve bereketli 'yaşayamaz' hem de başka dinlere yaşama hakkı tanımaz"diyerek Batının asırlardır kullandığı asimile ve yok etme stratejileri üzerinde duruyor.


Ajansın Müzik Kültürü köşesinde ise Hicaz peşrevin bestekarı Neyzen Selim Bey'e yer verilirken Geleneksel Sanatlar köşesinde ise Takı Sanatı'nın ilk çağlardan bugüne geliş öyküsü, eski medeniyetlerde takının işlevi ve önemi anlatılıyor.


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 30266 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3544 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Süeda Yurtlu
27.11.2017 09:21
Sakarya'da böyle yayınların var olması bizi fazlasıyla mutlu etti. Ancak bizim elimize hiç ulaşmadı. Yetkilileri lütfen her yere dağıtsın biz de faydalanalım.
Sporcu
26.11.2017 23:39
Helâl olsun işte bu.Sakaryamizi daha nice başarılarınla temsil etmeni,ülkemizi gururlandirmaya devam ermeni diliyorum...
Murat balaban
26.11.2017 19:48
Başarılarının devamını dilerim kardeşim , kıbrıstan selamlar ,
Online Ziyaretçiler