Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ak Parti'de Ferizli sil baştan!

Ak Parti Ferizli ilçe teşkilatında önce mevcut yönetimin istifası sonra genel merkez adayının çekilmesiyle ortaya çıkan duruma çare aranıyor

16:05   |   26.11.2017
Haber Resmi

İlçe kongrelerine devam eden Ak Parti'de Ferizli teşkilatı için Genel Merkezin başkan adayı Dursun Ali Dal'a tepki gösteren ilçe yönetim kurulu istifa etmiş, daha sonra Dursun Ali Dal da adaylıktan çekilmişti. 


Diğer ilçelerin aksine Ferizli'de yaşanan durum il yönetimini de çözüm arayışı itti. 


Medyabar.com'un edindiği bilgiye göre Ahmet Soğuk'a yakın olarak tanımlanan Dursun Ali Dal'a karşı yükselen tepki sebebiyle il yönetimi ve genel merkez bu kez işi sıkı tutuyor. 


Genel Merkez ile sürekli istişare halindeki il yönetiminin Ferizli'deki tansiyonu düşürmek ve partilileri küstürmemek adında bir isim üzerinde çalıştığı öğrenildi. 
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 29496 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3711 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Pope
28.11.2017 02:00
ÇARE İSMAİL DURMAZ.
Saadet Arslan
27.11.2017 23:13
Helal olsun Ferizli meclis üyelerine ve partililere. Tam bir demokrasi örneği gösterdiler. Belediye başkanını ve bu işte eli olan vekil veya vekilleri tuş ettiler. İstişare mekanizmasını işletmeden tepeden inme eylemi uygulanırsa olacağı budur. Vede doğru hamledir. İstişare mekanizmasının işletilmesinde burnunuzun dibindeki Söğütlü ilçesi kadar olamadınız.
Aydın Düzce
26.11.2017 16:41
Helal olsun Ferizli teşkilatı birilerinin önlerine sürdüğü adayı kabul etmeyerek dik durdular keşke istenmeyen diğer ilçe teşkilatlarında aynısını yapabilme cesaretini gösterseler teamül yoklamalarında 65-70 istenmiyor genel merkezi yönlendiren vekil efendilerin baskılarıyla yine koltukta oturmaya devam ediyorlar bırakın milletin önüne bizim adayımız bu bunu yapacaksınız diretmeleribi delikanlı gibi çıkıp ilçe il teşkilatını yönetebilecek başkanlık gömleğini taşıyacak arkadaşlar gelmesin kukla lazım değil davaya sahip çıkacak adamlar vekiller başkanlar lazım ilgililere duyurulur
Online Ziyaretçiler