Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Parti Arifiye'de Ali Başar dönemi

AK Parti Arifiye İlçe Kongresi Arifiye Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

16:28   |   26.11.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi

AK Parti Arifiye İlçe Teşkilatının 4'üncü Olağan İlçe kongresi gerçekleştirildi.


Arifiye Kültür Merkezi'de gerçekleştirilen kongrede AK Parti MKYK Üyesi Recep Uncuoğlu, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Eski Milletvekilleri Recep Yıldırım ve Ali İnci, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, teşkilat mensupları ve çok sayıda davetli yer aldı. Kongrenin sonunda AK Parti Arifiye İlçe Teşkilatı'nın yeni başkanı Ali Başar oldu.


Arifiye'nin yıldızı parlıyor
Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar,"Böyle güzel bir ortamda kongre yapmak bizi şereflendiriyor. İnşallah hayırlı bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Oy oranımızı yüzde 15 yükselttik. Hep birlikte kapı kapı dolaştık. Şimdi görevimi devrediyorum. Kongremiz hayırlı olsun" derken Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,"Seçim beyannamemizde yer alan projelerimizi tamamladık. Arifiye'yi yaşanabilir, yıldızı parlayan bir ilçe haline getirdik. Hep birlikte Arifiye'yi geliştirdik. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Yeni yönetimimiz hayırlı olsun" dedi.


Kardeşliğimizi güçlendireceğiz
Başkan Zeki Toçoğlu,"Öncelikle kongremizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. İlçe başkanımız burada çok iyi işlere imza attı. Uyumlu çalışmaları dolayısıyla Ethem Çınar'a şükranlarımı sunuyorum. Önümüzdeki süreçte de Arifiye'de hem ilçe belediyemiz hem de Büyükşehir Belediyesi olarak yenilenen teşkilatımızla güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Ciddi bir süreçte olduğumuzu unutmamalıyız. 2019'da tekrar iş başında olma hedefinden en ufak bir sapma göstermemeliyiz. Çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürmeliyiz. Kardeşliğimizi, beraberliğimizi güçlendirerek çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Sakarya'nın geleceği için daha fazla üreteceğiz. Milletvekillerimiz, teşkilatımız, yerel yönetimlerimiz burada. Samimiyetimiz ve beraberliğimiz ile önce 2019 ardından 2023 hedeflerine ulaşacağız."


Birlikte daha iyiye
İl Başkanı Kılıç,"Kongrelerimiz birlik ve beraberliğimize katkı sağlıyor. Sakarya'da 53 bin üyemiz var. Üyelik gönül bağı demektir. Hamdolsun Arifiye her seçimde başarılı olmuştur. Arifiye İlçe Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Ethem Çınar'a da bu vesileyle teşekkür ediyorum. AK Partimizin yüklendiği misyonu hepimiz biliyor, buna göre hareket ediyoruz. Görevimiz, hedefimiz, işimiz belli. Herkesi kucaklayıp hedefe ulaşacağız. Gençlik ve Kadın Kollarımız, teşkilatlarımız, ilçe belediyelerimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve milletvekillerimizle birlikte partimizi daha iyi yerlere taşıyacağız. Bu vesileyle kongremizin hayırlı olmasını diliyorum."


Arifiye Sakarya'nın lokomotifi
Milletvekili İsen,"Türkiye'deki değişimi önemli bir şekilde yürütmesi AK Partimizin önemli vasıflarındandır. Arifiye'ye baktığımızdan köyden nasıl sanayi, bilim ve yerleşim alanına dönüştüğünü biliyoruz. Arifiye AK Parti'yle birlikte değişip, dönüşmüştür. İbni Haldun, ?Coğrafya kaderdir' der. Bizim şehrimizde de Arifiye şehrin dünyaya açılan kapısı. Ulaşım, eğitim gibi alanlar bir araya geldiğinde Türkiye'nin en önemli bir yerleşim alanı ortaya çıkmış olacak. Arifiye, Sakarya'nın lokomotifi olabilecek bir ilçe haline geldi. Daha da gelişecek. 


AK Parti 80 milyonun geleceği
Milletvekili Keşir,"Kongrelerimiz bizim düğünümüz, bayramımız. Çok şükür dolu salonlarda teşkilat toplantıları yapıyoruz. Bizim büyüyen bir aile olduğumuzu bu salonlar çok iyi gösteriyor. Partimizin iki önemli özelliği vardır: bayrak yarışını devretmek ve rekabet. AK Parti'nin rekabet edebileceği bir muahlefet olmadığı için kendi içinde yenileniyor. Çıtamızı 16 Nisan'da 50+1 olarak yükselttik, ülkemizin demokrasi tarihine kazandırdık. AK Parti demek, 80 milyonun geleceği, mazlum coğrafyaların ikbali demek. Küçük resme değil, her zaman büyük resme odaklanmalıyız. Bizim bu işi niye yaptığımız sorusunu kendimize sık sık hatırlatmalıyız" dedi.


Yürüyüşümüz sürecek
MKYK Üyesi Uncuoğlu,"Her kongre sürecinde olduğu gibi Arifiye İlçe Kongremizde yenilendiğimiz, tazelendiğimiz yeni ufuklara daha güçlü yol almamıza vesile olur. Ethem Çınar'la 6 yıla yakın çalıştık. Arifiye teşkilatımız onunla birlikte başarılı çalışmalara imza attı. Oluşacak yeni ekibe sunacağı katkılarla Arifiye teşkilatımız daha güzel yol alacak. Tanklarla, mermilerle milletimizin canına kast edenlere karşı teşkilatımız en kutlu mücadeleyi verdi, vermeye de devam edecek. İnşallah 2019'da da yeni bir yürüyüş başlayacak."

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 81843 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2849 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kemal
29.11.2017 14:49
ne kadar samimiyetsiz ne kadar bayağı ve hatta ne kadar sevimsiz konuşmalar... bu kürsüye çıkan zatlar her yerde aynı konuşurlar...hizmete devam, şehrimize daha iyi hizmetlerde bulunacaz lokomotif ....v.b banel cümleler..bi başarınız yok insanları keriz yerine koyuyorsunuz.. hakkım size helal değil...böyle bil zeki ve ahvali.
Sakarya54
27.11.2017 07:55
Ya sanki biz uzayda yasiyoruz, Arifiye'de de hafızalara kazına bir hizmet olmamıstır tıpkı buyuksehir belediyesi gibi. Arifiye megakoy olarak kalmıstır, carpık yapılasma almıs basını gitmistir. Gostermelik goz boyama icraatlarda sehir yonetilmez.
Hayırlı olsun ...
26.11.2017 19:45
Arifiye Ak parti yeni yönetim kurulu genç dinamik ve tam bir mozaik ekipten oluşmuş , yeni yüzler her zaman yıpranmış yüzlerden hayırlıdır , Başkan ve ekibine başarılar , Av. Özay turan kardeşime özellik le babasının siyasi görüşün den dolayı başarılar dilerim ,,, Enişte başkan olunca , kayınço yönetime girin ce baba susar ... Mutlu aile saadeti ...
Murat alparslan
28.11.2017 23:59

Şiddete karşıyız ama hayır dur sen kimsin.ismini yaz oraya .................................

Hayır dur ..
28.11.2017 11:42

Musa mercan , ne zaman dur ak partinin avukatı oldun , onca ak partili dururken , veee onca ak partili genç varken özay turan hayırdır ...

Musa Mercan
27.11.2017 20:46

Sevgili Arifiyeliler Akparti ilce başkanı Yen'i seçilen Ali Başar ı ve ekibini tebrik etmek gerekir bazı çakallar enişte kayınco muhabbeti yaparak ortalı karıştırmaya çalışıyorlar ama o Kişiler avukat Özay Turan kim olduğunu unuttular herhalde kendini iyi yetiştirmiş saygılı saygın köklü bir aileye sahiptir orda Osman Kalyoncu Muharrem taş Ahmet cin gibi kaliteli insanlar var sizler bu insanların bi araya getirmesin den dol Başkan Ali Başara teşekkür edim saygılarımla

Online Ziyaretçiler