Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Başkanın bu sözlerine kimse inanamadı!

Akyazı Sosyal gelişim merkezinde Pazar günü yapılan 5.olağan Ak parti kongresinde konuşma yapan Hasan Akcan'ın Asfalt ve Yollar konusundaki konuşması partililer arasında gülüşmelere neden oldu.

12:13   |   27.11.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Geçtiğimiz Pazar günü Sosyal gelişim merkezinde düzenlenen 5.olağan Ak parti kongresinde konuşma yapan belediye başkanı Hasan Akcan'ın ''Elhamdülillah Akyazı'da Asfalt ve Yol sorunu %80 bitti, 1,5 senemiz kaldı'' sözleri partililer arasında gülüşmelere neden oldu.


İşte Akcan'ın konuşması;


Belediye olarak sizlere kısaca hizmetlerimizden bahsedelim ve hemen sözü değerli büyüklerime bırakacağım. Akyazı belediyesi Dokurcundan Yeni Doğan'a kadar uzanan sınırlar içerisinde sayın Büyükşehir belediyemizle ve kıymetli Milletvekillerimizle büyük projelere imza attık ve atmaya da devam ediyoruz. Şuanda içinde bulunduğumuz bu bina Büyükşehir belediye başkanımızın Akyazı'ya kazandırdığı bir hizmettir. Tabi konuşuyorlar işte, Büyükşehir hizmet etmiyor şöyle böyle, bunun çok daha örnekleri varda bunları yaşayarak göreceğiz. Şuanda bunu buradakilerin hepsi gördü bu en basiti burada yapılan hizmetlerin. Tabi bu büyük projelerdir bunlar bu büyük projeleri yapıyoruz, hizmete sunmuyoruz ama vatandaş diyor ki benim evimin yolu sokağının asfaltı ne oldu. Elhamdülillah Akyazı'da 2017 yılında 1 Nisanda başladık ve 1 Nisandan bu güne kadar gerek Büyükşehir'in attığı asfalt, Saski'nin attığı asfalt ve Akyazı belediyesinin attığı asfaltla Akyazı'daki yol sorununu yüzde 80 bitmiş vaziyettedir.


Yüzde 20'lik bölüm kaldı ama daha 1 buçuk sene gibi bir zamanımız var Allah'ta ömür verirse inşallah yine söz verdiğimiz gibi 1 Nisanda başlayacağız ve Akyazı'da yol sorunu kalmayacak. Akyazı belediyesi olarak 10 milyon TL'lik sıcak asfalt attık. Ve bu sıcak asfaltlara Akyazı'nın dağlarından başladık sokaklardan başladık. Bazen kızdılar bana niye yukarılardan başladın merkeze niye atmıyorsun. Bakın Akyazı'nın yerleşiminin %60'ı köylerde oturuyor, dedi.


Alaattin ONUR

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 25423 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4161 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
hendekli
28.11.2017 12:06
başkanım siz hiç hendeğe geldinizmi irfan başkanımız meclis ara oylamasıyla geldi başarıdan başarıya koşuyor birisi gibi ben hazreti ömer kılıcıyla yönetiyorum demiyor ama şu an hendek belediyesi tam bir hazreti ömer adaletiyle yönetiliyor bedavadan rant için birisi gibi memur yapmıyor herkes bir masa buldu ama bir kişi hariç hala arayış içnde ama yok kalmadı bu dereden bu kadar balık
Sakarya54
28.11.2017 07:48
gorev ve sorumlulugunu bilmeyen, isine hakim olmayan bir belediye baskanına gerekli cevabı Akyazı halkı ilk secimde verecektir.
AsAkyazısporlu
28.11.2017 01:48
Vah vah ağlanacak haline gülerim sayın başkan,hemde sözü asfalttan açmışken! Uzunçınar kabakulak arasındaki Yolu 1 senedir asfalt yapamadınız hala boyum kadar çukurlar var ,sen asfalttan bahşediyorsun! Allah büyük,mevkiler makamlar gelip geçici, metal yorgunluğu dedik,dedik ama yaprak kımıldamıyor.halka hizmet hakka hizmet anlayışı yok sizde
send işçi
28.11.2017 01:22
mizah içimize işlemiş memlekette herkes komedyen ya :d
Ertugrul
28.11.2017 00:35
Siz birde Adapazarı belediyesine bakın. Sanki halkın değil müteahhitlerin belediyesi nerede yeni bir site hemen etrafına cirlop gibi asfalt..diğer yollar yılarca çukur en fazla yama yapilir. Tayyibe canım feda ama yerel seçimlerde bunlara oy çıkmayacak bizden. Gitsin pisliklerini temizlediler için umre arkadaşları müteahhitlere....
Sakaryalı
27.11.2017 17:01
Sakarya merkezden daha iyi durumda Akyazı yol konusunda. Doğru söylemiş Başkan.
Online Ziyaretçiler