Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK gençlerden İspiroğlu'na ziyaret

AK Parti Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Adanur ve Yönetim Kurulu üyeleri, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'na makamında ziyarette bulundular.

15:53   |   27.11.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Karasu İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde Gençlik Kolları Başkanı olarak seçilen Enes Adanur, AK Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı ve Yönetim Kurulu ile Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'na bir ziyaret düzenlediler. AK Parti Yönetimi ve Karasu gençliği için çalışmalarına aralıksız devam edeceğini belirten Adanur; "Karasu İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde Gençlik Kolları seçiminin ardından İlçe Başkanımız Sayın İshak Sarı ve Yönetim Kurulumuz ile Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu'na bir ziyaret düzenledik. AK Parti Yönetimi ve Karasu gençliği için çalışmalarıma aralıksız devam edeceğimi özellikle bildiririm" dedi.


Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; "Seçme ve Seçilme yaşının 18'e düşürülmesi ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın gençliğe ne kadar önem verdiğini görüyoruz. Gençlik kollarımız bizi geleceğe taşıyan en önemli oluşumlardandır. Bizlerde bu oluşuma en büyük değeri veriyoruz. Büyük medeniyetimizin büyük davasını omuzlarında taşıyacak olan genç kardeşimize ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyor, yapacağı tüm çalışmalarda destek olacağımın sözünü vererek başarılar diliyorum" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 133150 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 969 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler