Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Üstün: 'Şaban beyle ne sözlü ne fiili kavgamız olmamıştır.'

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli kavga ettiklerine dair çok net konuştu.

17:22   |   28.11.2017
Haber Resmi

Ak Parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, partili milletvekili Şaban Dişli ile kavga ettiklerine dair iddialara "İnsanların dünya görüşü birbirine denk düşmeyebilir. Şaban Bey ile ne sözlü ne fiili kavgamız olmamıştır. Kavga edip aramızdan açılmasından nemalanmak isteyenler var" diye konuştu.Üstün Yenihaber Gazetesine yaptığı açıklamada sözlerine şöyle devam etti


'' Şaban bey ile kavgalı olduğumuzu söyleyenler muhtemel kavgadan medet umanlar. Bu onların çıkardığı bir söylemdir. Bunu söylerler fakat bu zamana kadar hiçbir teşkilat veya basın mensubu bizim Şaban Bey ile kavgamıza şahit olmamıştır.

Bizim gerçekten Şaban Bey ile ne sözlü ne fiili kavgamız olmamıştır. Ancak bazen insanların dünya görüşü birbirine denk düşmeyebilir. Ben şehirde bir başka vekille veya bir başka arkadaşımla fazlaca oturuyor olabilirim.


Bazı arkadaşlarımızla da siyasi toplantılarda bir araya geliriz ve görevlerimizi azami şekilde yerine getiririz. Bazı arkadaşlarımızla da özel hayatlarımızda her gün yan yana gelmek zorunda değilizdir. Durum belki böyle tarif edilebilir.


Hiç kimse de bizim Şaban Bey ile kavgamıza şahit olmamıştır. Bu bilinçli bir kaşımadır. Böyle bir kavga çıkarsa bazı siyasi figürler bundan nemalanacaktır.

Her ikimizde dikkatli bir davranış sergilemişizdir. Çok dikkatli dil kullanmışızdır ve kavga görüntüsünden kaçınmışızdır.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 13922 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3342 kere okundu
YORUMLAR 7 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
menderes tuna
29.11.2017 11:11
güldürmeyin insanı allah aşkına.... gerçi siz açıktan kavga edicek cesarete sahip değilsiniz... yüzüne gülersiniz... aaaa öylemiymiş dersiniz... ama arkadan her türlü filmi çevirirsiniz. mertce ben seni sevmiyorum diyemezsiniz... o medeni cesarete sahip değilsiniz...
AK PARTİM
29.11.2017 10:53
bu kadar vurdum duymaz siyasetçilik yok sizin memleketle alakanız varmı sayın Vekil Kocaeli gidin bakın Sakaryada alt yapı yollar kaldırımlar trafik ulaşım SıKINTI ama sizin sorununuz ŞABAN bey mi aynen böyle devam bu partiyi bitirin rahat edin aday yemin ederim oy atmıcam
Sakarya54
29.11.2017 07:55
Vatandas sizlerden hizmet bekliyor, siz ise onunla kavgalı degilim bununla sıkıntım yok diyorsunuz !!! Vekil olarak Sakarya'mıza bir katkınız yok. Surekli konusan degil hizmet eden vekil istiyoruz.
Öğretmen
28.11.2017 19:10
Sayın Vekilim size bir mail atmıştım, danışmanınız Hasan beye de not bırakmıştım.İlgilenirsiniz diye düşünmüştüm.Ancak öyle olmadı.Hotmail adresinize bugun tekrar mail attım,umarım ilgilenirsiniz.
Porr
28.11.2017 18:55
Yiyin birbirinizi...rahat olun..yolun sonu.sirdasligi birakin.
sait
28.11.2017 18:37
Ayhan beyin bu söylediğini kendisi inanmış mıdır acaba ? Sakarya'ya kendisi ve Şaban kişisel yada ekipsel kavgaları kadar kimseler zarar vermemiştir. 2side Sakarya siyasetinden temizlenmelidir. Şehrimizde bir bakan vardı onu bile çok gördüler. Kişisel kavgaları, götürdükleri dosyalar ile onuda yediler. Sakarya'ya ne gibi faydaları olmuştur? Tek faydaları bütün ekiplerini Kamuda bir yerlere yerleştirmek oldu. Üst düzey bürokratlar ya akrabaları yada adamlarıdır... Yazık Reise Yazık Partiye...
Sakaryalilar
28.11.2017 17:44
Bu aciklama yapildigina gore durum sandiginizdan daha ciddi.sakaryada kavga buyuk
Online Ziyaretçiler