Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 29 Kasım Çarşamba. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:37   |   29.11.2017
Haber Resmi

Adapostası

 

OYUNLARI BOZACAĞIZ

 

Muhtarlarla bir araya gelen Vali İrfan Balkanlıoğlu, "Devletimize, milletimize sahip çıkalım.Bölgede güçlü olmaya başladık. İnşallah tüm oyunların üstesinden geleceğiz" şeklinde konuştu.

 

Adapazarı Akşam Haberleri

 

'OYUNLARI BOZACAĞIZ'

 

Vali İrfan Balkanlıoğlu, terör örgütlerine yapılan silah yardımlarına göndermede bulunarak, "Bize parayla vermedikleri silahları TIR'larla terör örgütüne verdiler. Niyetleri ortada. İnşallah tüm bu oyunların üstesinden geleceğiz"dedi.

 

Bizim Sakarya

 

DARBE GECESİNDE KİMLER ATEŞ AÇTI?

 

Mahkeme, tüm sanıkların fotoğraflarının çekilerek, 15 Temmuz gecesi Sakarya Valiliği'ndeki olaylarda kimlerin ateş ettiğinin belirlenmesi için Ulusal Kriminal Büro'ya gönderilmesine karar verildi.


Yenigün

 

'MİLLET İÇİN VARIZ'

 

Vali İrfan Balkanlıoğlu, 'Muhtarlarla İstişare' toplantılarını dün Serdivan ve Pamukova ilçelerinde kaymakam, belediye başkanları ve daire müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirirken, "Biz millete hizmet için varız" dedi.

 

YeniSakarya

 

Türkiye'nin yıldızı 'Sakarya' olacak!

SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, "Ülke

mizin,şehirlerimizin, hepimizin hedefleri var. Sakarya'mız Türkiye'nin ilklerine tarihte olduğu gibi bugün de yarın da imza atmaya devam edecek ve 2023'ün lokomotif şehri, Türkiye'nin yıldızı Sakarya olacaktır" dedi.

 

SakaryaHalk

 

O GECE KİM ATEŞ ETTİ!

 

15 Temmuz Darbe Girişimi sonrasında mahkemece tutuklanan ve yargılanmaları Sakarya 2.Ağır Ceza Mahkemesinde süren 86'sı tutuklu 224 sanık hakkında mahkeme ara kararını açıkladı. Ara kararla birlikte FETÖ elebaşının dosyası Ankara 17 Ağır Ceza Mahkemesine gönderilirken, o kanlı gece kimin ateş ettiğini belirlemek için tüm sanıkların tekrar fotoğraflanmasına karar verildi.

 

Yenihaber

 

ÖZÜR DİLE ŞEHİRDEN

 

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Bünyamin Bezci'nin Sakarya'yı aşağılayan ve sahte şehir olarak niteleyen paylaşımı büyük tepki çekti. Sosyal medyada Bezci'ye seslenen vatandaşlar özür dilemesini istedi.


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir.

 

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 1521 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 641 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler