Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

O kazanın yaşandığı yere trafik ışıkları konulsun!

Geçtiğimiz günlerde Tekeler Mahallesi'nde gerçekleşen kazada genç Ebrar ağır yaralanmıştı. Yaşam mücadelesi veren genç Ebrar'ın yaşadıkları bölgede trafik ışıkları konulmasını gündeme getirdi.

09:03   |   30.11.2017
Haber Resmi

MEDYABAR.COM- Geçtiğimiz günlerde Tekeler Mahallesi Çevre Yolu Mevkisinde meydana gelen trafik kazasında sabah servis aracına binmek isteyen Ebrar'a yolun karşısına geçerken yoldan geçen araç çarptı.


Yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Ebrar'ın yaşadıkları kazanın yaşandığı bölgede trafik ışıklarının kullanılması gerektiğini akıllara getirdi.


Kazanın yaşandığı bölgeye eğitim kurumlarının ve çocuk parkı gibi alanların yakın olması mahalle sakinlerininde kazaların yaşandığı bölgede trafik ışıklarının konulması yönündeki isteklerini güçlendiriyor. 


Mahalleli yine böyle üzücü olayların yaşanmaması gençlerin ve çocukların güvenle yolda karşıdan karşıya geçmesi için trafik ışıklarının bir an önce konulmasını gerekli görerek yetkilelere sesleniyor.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 89902 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7459 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Necati ŞAHİN
30.11.2017 10:52
Şu resimde görüldüğü inşaat temeli çevre yolundan nizami ölçülerde mi merak ediyorum.o yaya geçidi daha rahat ve mantıklı bir çeçevede düzenlene bilirdi GENİŞLETME.SET.IŞIK vesaire.inşallah yetkililer ilgilenirde başka canlar yanmaz.
Hasan haldizoglu
30.11.2017 18:29

Şimdi anlamadığım Birşey konunun o inşaatla alakası nedir ve o inşaatları biz yapıyoruz herseyimiz resmî ve nizamıdır eğer cook merak ediyorsanız sizi Şantiyemize bekleriz sosyal medya üzerinden şirketimiz hakkında yapıştırma yapmayın

Azize civan
30.11.2017 09:27
İş işten geçtikten sonra önlem alın siz illa bişeyler yapılması için Canımızın yanması mı gerekiyor bizim içimiz yanıyor yetkililer uyuyor Sakarya da maalesef bu konulara önem verecek bir yetkili Yok biraz insan olun biraz duyarlı olun hep çalıp çırpmak için başa geçmeye çalışmayın lütfen
Online Ziyaretçiler