Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Her taraf çamur içinde...

Erenler'de bulunan Yeşiltepe İlkokulunda çocukları eğitim gören veliler medyabar.com iletişim hattına şu şikayeti gönderdiler.

09:28   |   30.11.2017
Haber Resmi

MEDYABAR.COM-
Medyabar.com WhatsApp İhbar Hattına (0533 615 0224) gelen mesajda veliler okul çevresinde bulunan yolların çamurlu olmasından şikayetçi olduklarını dile getirdiler.


O şikayet mesajında, "Yeşiltepe ilkokulu civarında her yerde çalışma var. Her taraf çamur içinde. Öğrenci ve veliler okula çamurlu yollardan ulaşıyorlar. Okul koridorları da haliyle çamur içinde. Hadi çamuru geçtik okulda öğrenci varken bahçede çalışan iş makinası tehlikeli değil mi?  Bir öğrencinin başına bir kaza gelse sorumluluğu kim alacak? Belediye okul yönetimini okul yönetimi belediyeyi suçlayacak muhtemelen. Tamam iyi niyetle yapılan hizmetler bunlar. Yapılması da gerekli muhtemelen lakin iş gücevliği ve zamanlama çok sıkıntılı. Erenler belediyesi ve milli eğitim bu konuyla ilgilenirse seviniriz.  " ifadeleri kullanıldı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 77354 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3256 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
HIRLI
01.12.2017 14:21
Serdivan Büyükşehir belediye başkanına iletin. Belki serdivana bağlar yeşiltepeyi. Hizmet alırsınız en azından !!!!!
sapancalı
01.12.2017 09:52
Birde Sapanca'yı haber yapın ana arterlerin hepsi kazılmış vaziyette çalışmalar çok yavaş ilerliyor bütün yaz durdular kışın bu yağmur çamurda balçığın içinde geziyoruz
Online Ziyaretçiler