Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kolcu ofsayta düştü

1998 yılında Sakarya Gazetesinde, basın meslek hayatına başlayan ilimizin sevilen isimlerinden olan Sinan Kolcu, 1999 yılında Adapazarı Gazetesi'nde, 2000-2015 yılları arasında ise Sakarya Yenigün Gazetesi'nde görev yaptı.

11:07   |   01.12.2017
Haber Resmi

Bizim Sakarya Gazetesi Spor yazarı Sezgin Ergin, Meslek hayatından 18 yılı geride bırakan Sinan Kolcu'yu Ofsayt köşesine taşıdı.


Sezgin Köşesinde; "Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesine katılalı 2 yıl, basın merkezinde göreve başlayalı ise, 24 Kasım'da tam bir yıl oldu. Gençlik Hizmetleri basın servisine hayat veren ve bizleri haber yağmuruna tutan Sinan Kolcu'ya bir kez daha teşekkür ediyorum. İşlerin yoğunluğu nedeniyle bazen hatalar yaptığını söyleyen Kolcu'ya, o kadar hatanın kadı kızında da olacağını hatırlatmaya gerek yok bile diyor Fatih Çelikel komutasında tüm Gençlik Hizmetleri Spor İl bünyesindeki çalışanlara başarılarının devamını diliyorum" dedi. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 84921 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1378 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Serhan Mercan Kolbasan
01.12.2017 11:47
Bu kardeşi bende tanırım çok dik kafalıdır. Kullanılmayı , denenmeyi sevmez. Ama herkesi kendisi gibi iyi niyetli görür. Samimidir. Yalanı sevmez. İşini de hatalı da yapsa. Bilerek veya art niyetli yapmaz. Tebrik ederim. Kendisi Sakaryada spor kamuoyunu en iyi ve doğru şekilde aydınlatmak için elinden geleni yapıyor. Gençlik spordaki görevinde de başarılar dilerim.
Halktan ve Haktan yana
01.12.2017 11:29
arkadaş haber metniyle başlık ne kadar çelişkili...çok iyi tanırım kendisini,Allah başarılarının devamını nasip etsin
Online Ziyaretçiler