Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Atasever: 'Çok zorlanıyoruz'

İYİ Parti İl Başkanı Hüsamettin Atasever, partilerine olan ilgiden dolayı çok zorlandıklarını belirtirken bir ilçe başkanını daha açıkladı

14:16   |   01.12.2017
Haber Resmi

Meral Akşener Genel Başkanlığında kurulan İYİ Parti'nin İl Başkanı Dr. Hüsamettin Atasever, ilçe başkanlarını açıklamaya devam ediyor. 


Ferizli İlçe Başkanı olarak Fatih Akgün'ün görevlendirildiğini açıklayan Atasever, partiye olan ilgiden dolayı zorlandıklarını ifade etti. 


Atasever'in açıklaması şu şekilde: 


"Değerli Sakaryalılar İYİ parti olarak teşkilat çalışmalarımızda yoğun ilgiden dolayı çok zorlanmaktayız.


Öyle ki partimizin ülke çapında gördüğü ilgi şehrimizde de karşılığını bulmuştur.


Vatanseverlik temel ilkesinde yola çıktığımız mücadelede, teşkilatlarda görev almak isteyen çok sayıda vatansever bizlere ulaşmaktadır.


Bu bağlamda en az hata ile, liyakatı esas alarak yaptığımız teşkilatlanma çalışmaları doğrultusunda Sakarya'mızın güzide ilçelerinden Ferizli'nin kurucu ilçe başkanı olarak Fatih AKGÜN görevlendirilmiştir. 

Şehrimize ve Ferizli'ye hayırlı olsun,inşallah Ferizli'miz de İYİ olacak. Saygılar...

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 79867 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5273 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kayhan bozkurt
05.12.2017 19:19
BİR MHP Lİ OLARAK PARTİDEN KİMİ IYI PARTIYE SOKARSAK PARTİYİ BİTİRİRİZ DİYE DÜŞÜNSEK HÜSAMETTİN İSMİ GELİR HERKESİN AKLINA....KİM BU İŞİ ORGANİZE EDİYOR BİLMİYORUM AMA SAKARYADA İYİ PARTİ RÜZGARI BİTMİŞTİR.
vedat
05.12.2017 10:09
kolayı var doctor, zaten yapamıyosun BIRAK GİT..son günlerini huzurlu yaşa yaşın olmuş 70 hala siyaset, BIRAK GİT AÇ İYİ PARTİNİN ÖNÜNÜ
mürsel sakarya
02.12.2017 16:34
ÇOK YAZIK. bu doktoru il başkanı yapmakla koray aydın ve ümit dikbayır Meral hanıma adeta ihanet etmişlerdir. 1.5 yıl once Meral hanım için demediğini bırakmayan Hüsamettin e biz nasıl güvenelim? Mhp de olduğu gibi daha şimdiden Grupçuluk yapan doktor ve 3 kişilik ekibimi sakaryayı temsil edecek? biz doktoru tanıyor ve biliyoz. ümit dikbayır ı bilmiyoduk maalesef oda siyaseti bilmiyormuş akraba kontenjanından kurucular listesine girebilirsin ama Sakarya daki başarısızlığın sorumlusu sen ve doktor olup, bitersiniz. Hüsamettin ve ekibi olduğu sürece bu iş olmaz. doktor, ilhan, niyazi , kamil ve okan, ekibe bak. İYİ partiye Sakaryada yazık oldu. akp lilere sorsan iyi partiye kim gelsin diye, bu kadar kötü isimler valla akıllarına gelmezdi.
Serdivanlı
02.12.2017 12:27
Serdivan gibi potansiyel öğrenci ilçesine ilçe başkanı dahi bulamıyorsunuz ya evet ZORLANMAK ta çok haklısınız. :))
ayhan bozkurt
02.12.2017 11:01
hoca bu iştede sınıfta kaldın, Millete yalan söylemeyi bırak. 60 yaş üstü ile, siyaset olarak Milletin terkettiği doğru yolcu ve anap çı emekliler ile teşkilat kurulmaz. sen daha şimdiden mhp de olduğu gibi GRUPÇULUK YAPMAYA BAŞLADIN Ülkücüleri dışlarsan, kimse seni takmaz ve Ülkücülerde seninle yola çıkmaz. iyi parti ye Sakaryada meclis üyeleri olmak üzere çok kişi katılım sağlayacaktı fakat sen ve 3 kişilik ekibin yüzünden herkes vazgeçti. senin il başkanı olman İYİ partiye ihanettir. eğer gerçekten vatanseversen GÖREVİ İADE ET. grupçuluk yapan, Millete üstten bakan, teşkilatçılığı bilmeyen, bizlerin adam gibi adam diye nitelendirdiği Ülkücü büyüklerimizi ve kardeşlerimizi rakip olmasınlar diye görüşmeyen senin gibi birisini İSTEMİYORUZ
Dadaş
02.12.2017 02:16
Haklısınız zorlanıyorsunuz ilçe başkanı bulamıyorsunuz Ülkü devleri dışarda kalmış genel başkanız parti içinde şimdiden istifa ve teşkilatların kırulamaaı yüzünden hastanelik oldu serdivana ilçe başkanı kim olacak veya neden hala bulamadınız mersinde il başkanı olarak kimin kapısına gittiyseniz kapı kapalı notoculara cevabı alınıyor ilçe başkanlarına tıpkı genç parti gibi nasıl sözlwe veriliyor biz biliyoruz gercekten zorlanıyorsunuz hüsametin bey tıpkı soruşturma yediğiniz günkü çok zor durumdayım dediğiniz gibi
Ali Çemen
01.12.2017 14:50
Fatih kardeşimiz çok doğru adamdır,aileden siyasetçilerdir,Ferizliye hayırlı olsun,güzel seçim hocam,ikide iki...
Hüsnü Tavşan
01.12.2017 14:45
Kafalar çok İYİ maşaallah doğru zorluk var hakikatten ne ilçe başkanları tam ne yönetimleri ne teşkilatları
Online Ziyaretçiler