Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Başkan Varol'dan Engelliler Günü mesajı...

AK Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, ''3 Aralık Dünya Engelliler Günü'' nedeniyle mesaj yayımladı.

15:29   |   01.12.2017
Haber Resmi

Engellilerin ve yaşadıkları sıkıntıların, dünyada olduğu gibi ülkemizde de herkesi yakından ilgilendirmesi gerektiğini ifade eden Başkan Varol mesajında:


''Engelli kardeşlerimizin haklarını ve hukukunu; eğitim ve istihdamla beraber bir bütün olarak ele almak gerekmekte, tanınan hakları bağış, iyilik ve lütuf olarak değil, insan olmalarından kaynaklanan en doğal hakları olarak görülmelidir. Hükümetlerimizin 15 yıldır engelli kardeşlerimizi insanca yaşatacak ortamları hazırlamasının yanında; istihdama, topluma ve sosyal hayata kazandırmak için gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar, artarak devam edecektir. Hiç bir zaman unutmamalıyız ki, her birey bir engelli adayıdır ve en büyük engel sevgisizliktir. Allah, cümlemizi zihinleri ve gönülleri engelli olmaktan muhafaza buyursun.


Bu duygu ve düşüncelerle, böylesine anlamlı bir günde, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde; tüm engelli kardeşlerimiz ve engelli adayı olan her birimiz için; sağlık, afiyet ve huzur dolu bir ömür temenni ediyorum.' 'ifadelerini kullandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 30254 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 727 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler