Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 2 Aralık Cumartesi. İlimiz genelinde yayınlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı...

09:23   |   02.12.2017
Haber Resmi

Bizim Sakarya

İFADELERİ KAN DONDURUCU!

Dokuz aylık hamile Emani El Rahmun ve 11 aylık bebeğinin katil zanlılarının yargılanmasına başlandı. Zanlıların olay gününe ilişkin ifadeleri duruşma salonında bulunanları dehşete düşürdü.


Yenihaber

OKULDA SANSÜR!

Tes-İş Anadolu Lisesi Müdürü, geçen yıl sergiledikleri oyunla büyük beğeni toplayan tiyatro grubunun oynamak istediği, Devlet Tiyatroları'nın da oynadığı Sacide isimli oyuna izin vermedi.


Sakarya Halk

İFADELERİ KAN DONDURDU

İnsan olduğunu iddia eden sanıklardan Cemal Bay, ''Birol kadına tecavüz etti. Kadın hareketlendi, Birol kadının ensesine vurdu. Birol kadına vurduğunda tecavüz hala devam ediyordu. Kadın bayıldı. Birol kadına tecavüz ettikten sonra bana da 'Tecavüz et' dedi. Ben de tecavüz ettim'' dedi.

 

Yeni Sakarya

Canilerden kan donduran itiraf!

Kaynarca'da 9 aylık hamile olan ve tecavüz edildikten sonra 10 aylık çocuğu ile birlikte öldürülen Emani Al Rahmun cinayeti davasında kan donduran ilk ifadeler ortaya çıktı.

 

Adapazarı Akşam Haberleri

RAKAMLAR SEVİNDİRDİ

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre Türkiye'nin ihracatı Kasım ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 14,2 artarak 13 milyar 629 milyon dolar oldu. İhracattaki başan hikayesinde Sakarya'nın etkisi de sürdü. Sakarya, Kasım syında ihracatını geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 21,2 artırarak ülke ihracatında yine önemli pay sahibi oldu.


Yenigün

İNSANLIĞIN BİTTİĞİ AN!

Kaynarca'da Suriyeli 9 aylık hamile kadına tecavüz ederek, 10 aylık bebeğiyle birlikte öldürüp ormana atan iki zanlı dün ilk kez çıktıkları mahkemede birbirlerini suçlarken anlattıklarıyla ise herkesin kanını dondurdular.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 159051 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1046 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler