Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İYİ Parti'de Kocaali ilçe başkanı belli oldu

Yeni kurulan İYİ Parti'nin Kocaali İlçe Başkanı Kemal Din oldu.

12:57   |   02.12.2017
Haber Resmi

İYİ Parti'nin Kocaali İlçe Başkanı Kemal  Din olarak görevlendirildi.


Partinin İl Başkanı Hüsamettin Atasever yeni görevlendirdikleri ilçe başkanı ile ilgili açıklama yaptı.


Açıklamada, "Değerli Sakarya'lılar, teşkilatlanma çalışmalarımız son sürat devam etmektedir.Şehrimizin sahil ilçesi,fındık merkezi,,karadenize açılan kapımız Kocaali'nin ilçe başkanı olarak Kemal DİN görevlendirimiştir.


İlçenin en büyük sorunu mağdur fındık üreticisinin sorunlarını hep beraber çözeceğiz inşallah.Şehrimize ve Kocaali'ne hayırlı olmasını dilerim.Kocaali'mizde İYİ olacak." ifadelerini kullandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 248852 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2212 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
okan ata
04.12.2017 17:18
Kemal başkana güvenimiz tam ama İl başkanından dolayı İYİ partiye geçmiyoruz. Meral hanım için 1 yıl once neler demişti bu doktor? şimdi neden ona görev verildi? ne olduda değişim oldu doktorda? görev aldı ilk işi mhp deki gibi kendisine rakip gördüğü ismi iyi parti ile özdeşleşen meral hanımın ilk yola çıktığı günden beri onunla beraber olanları dışlamaya başladı. yazık çok yazık. bu işler böyle kolay olmaz. bu doktor, her kesimi kucaklamayı bilmez koskoca Sakarya ile 3 kişi yönetilmez. biz Meral hanıma bu ihaneti yapanları asla unutmayacaz dikbayır sende bu günleri asla unutma..
sakarya 54
04.12.2017 16:21
IYI PARTİNİN BELKİDE EN IYI YAPTIĞI SEÇİM SAYIN KEMAL DİN KARDEŞİMİZDİR...HATTA KENDİSİ İL BAŞKANLIĞINA BİLE YAKIŞACAK KARAKTERDE BİRİKİMDEDİR.EĞER IYI YAPILACAK TERCİHLERLE BELEDİYEYİ ALACAĞI GİBİ OY PATLAMASI BİLE OLABİLİR...AMA GEREK İL DE GEREKSE BAZI İLÇELERDE YAPILAN TERCİHLER IYI PARTİNİN YÜKSELİŞİNE ENGEL OLACAKTIR.....İNŞALLAH EN YAKIN KURULTAYDA BU KAMBUR DÜZELTİLİR
Hüsnü Tavşan
02.12.2017 14:36
Maşaallah maşaallah İlçe başkanları hep genç ve dinamik Kişiler böyle devam edin bakalım Sakarya da ne olacak sonunuz.Atalar ne güzel dedil eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağarmış
Kadir Sever
02.12.2017 13:38
Kemal bey isabetli olmuş,fındık üreticisinin sıkıntılarını en iyi bilenlerdendir,düzgün bir insandır,başarılar...
Online Ziyaretçiler