Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Parti Hendek'te seçim startı...

Ali Kemal Sofu'nun yeniden ilçe başkanlığına seçildiği kongrede 2019 seçimlerinin önemi vurgulandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ''Seçimler yarın yapılacakmış gibi çalışmaya devam'' dedi.

13:58   |   02.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

MEDYABAR.COM

Ahmet Çileci'nin haberi

AK Parti Hendek İlçe Kongresine milletvekilleri ve partililer yoğun ilgi gösterdi. İlçe dışından da katılımın gözlendiği kongrede açılış konuşmasını yapan Ali Kemal Sofu, ''Tüm seçimlerden oyları arttırarak çıktık. Tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalara devam edeceğiz. Hendek teşkilatı davasına aşıktır. Bir şairin deyimiyle de aşıklar yorulmaz. Allah yar ve yardımcımız olsun'' dedi.


SORUMLULUK TAŞIYORUZ


Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ise ''Yapılan kongremiz İslam alemine, ilimize ve ilçemize hayırlı olsun. Bu teşkilatın mensupları, 2002'de aldıkları bayrağı bizlere kadar ulaştırdılar. Bizler de bayrağı 2023 hedeflerine taşıma sorumluluğu içerisindeyiz'' ifadelerini kullandı.


GÜVEN VE İSTİKRARA BAĞLI


''Kıymetli gönüldaşlar'' diye söze başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da ''Teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışıyoruz. İl ve ilçemize gerekli hizmetlerin rahatlıkla yapılabilmesinin yolu Ankara'daki güven ve istikrardan geçer. Bu nedenle de 2019 seçimleri çok önem arzediyor. Yarın yapılacakmış gibi çalışmaya devam. İlçe teşkilatında görev alacak arkadaşları tebrik ediyor ve başarı diliyorum'' şekinde konuştu.


TEKRAR İKTİDAR OLACAĞIZ


AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ise şunları söyledi: Kongrelerin bir umut ve yeni arkadaşların siyasete katılması sürecidir. Şimdiye dek il bazında yaptığımız kongrelerde yönetim kurulları ciddi oranda değişti. Bu katılımlar partimize yeni katkılar sağlıyor. Sakarya ve AK Parti'yi yan yana getirdiğimizde başarıyı görürüz. Türkiye ortalamasının yüzde 17 ile üzerindeyiz.


Tüm bu mücadeleler de yeterli olmayabilir. Elinde tespih davamızın kurucusuna dua edenlerimiz var. AK Parti toplumda umudu çoğalttı. Dünyaya umut olan bir liderin partisinde görev yapmak onurdur. Hiçbir AK Partili gönüldaşımın makam ve mevki beklentisi yoktur. 2019 seçimleri çok önemlidir.


Yeni sistemde çıta 50+1'dir. Toplumun beklentileri yüksek. Fiziki hizmetler artık toplumu memnun etmeyebiliyor. O yüzden iktidarı devam ettirmek için bizlerin omuzlarında hem insani hem islami hem de ahlaki sorumluluk vardır. Tekrar iktidar olacağız. Seçimden zaferle çıkacak ve yeni hedeflere yelken açacağız.


Konuşmaların ardından delegeler tek listeyi oyladı. Mevcut ilçe başkanı Ali Kemal Sofu yeniden ilçe başkanlığına getirildi.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 32127 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2396 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
merda
03.12.2017 00:07
BİAT ETMİYCEM ETMİYCEN ETMİYYYYYYCEZZZZZ.MİLLET YETER 1404 ZENGİNİN FABRİKASINDA A SKERİ ÜCRET VE TASERONLARDA KÖLELİKLER DİYOR MİLLET A SKERİ ÜCRETLERE 1404 TL LERE DÖTE DON ALAMIYOZ DİYOR .. MİLLET EKONOMİK KALKINMADAN VEKİLLER GİBİ BİZDE GÖRELİM YETER 1404 1700 ZENGİN FABRİKALARINDA KÖLELİK YASAMLAR DİYOR.. MİLLET YETER DİYOR.
Tarık Yurtsever
02.12.2017 14:47
Anlamadığım bir şey var "Üst Kurul (İL) Delegeleri" sıfatıyla seçilen 48 kişi niye seçildi ki nasılsa Erdoğan birini aday göstercek rakipte olmayacak herkes seve seve canı gönülden ona oy verecek :)
Osman çamur
02.12.2017 18:14

Doktora gidiyorsun grip olmuşsun o soruyor nedir şikayetin diye sende söylüyorsun o söylediğin rahatsızlığa göre ilaç veriyor kullanıyorsun işte doktorun yaptığı gibi tayip de soruyor seçmenlere partiye kayıtlılara onların isteğine göre teşkilat aday belirliyor tabi sana sormazlar sende anlamazsın çünkü diğer pertilerde olduğu gibi seçimlere sandalyeler tekme yumruklar olmuyor fark bu anlayan anlar

Tarık Yurtsever
02.12.2017 14:46
Anlamadığım bir şey var "Üst Kurul (İL) Delegeleri" sıfatıyla seçilen 48 kişi niye seçildi ki nasılsa Erdoğan birini aday göstercek rakipte olmayacak herkes seve seve canı gönülden ona oy verecek :)
Aydın54
02.12.2017 21:59

Doğru kimse anlamaz bu durumu teamül 65-79 istenmiyor çıkar millet vekili değimiz Kişiler bizim adayımız bu der buradaki insanları hiçe sayar ilçe başkanı seçtik olur ferizlideki arkadaşlar kadar olamadılar yerlerini kaybetmek kokusu bar 2019 belediye başkanlığı şimdiden Turğut babaoğluna hayırlı olsun

Tosunum
02.12.2017 18:24

Sen anlamassın tosunum

Online Ziyaretçiler