Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

CHP'ye Hendek'ten yüklendi: Uydurma kağıtlarla..

Partisinin Hendek Spor Salonu'nda düzenlenen Hendek 6. Olağan İlçe Kongresi'ne katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kavakcı Kan, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin bugünlere kolay gelmediğini söyledi.

14:32   |   02.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, Türkiye aleyhinde bir algı operasyonu yürütüldüğünü belirterek, "Şu anda algı ve bilgi üreticilerinin piyonları, kuklaları, Türkiye aleyhindeki kampanyanın buradaki taşeronları, ellerindeki sahte ve uydurma evraklarla, ne olduğunu, nereden ve ne şekilde aldıklarını bilmediğimiz kağıtlarla Türkiye gündemini oluşturmaya çalışıyor." dedi. 


Partisinin Hendek Spor Salonu'nda düzenlenen Hendek 6. Olağan İlçe Kongresi'ne katılan Kan, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin bugünlere kolay gelmediğini söyledi. 


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'nin yenilenme sürecinde ağır sorumluluk ve yük altında olduğunu anlatan Kan, her bireyin bulunduğu konumda bu sorumluluğu omuzlaması gerektiğine işaret etti. 

Türkiye'nin geçmiş dönemdekinden çok farklı bir konuma geldiğini vurgulayan Kan, "Artık uluslararası alanda devlet liderleri önünde süklüm püklüm duran liderlerimiz yok, artık IMF'ye borcumuz yok, artık etkisiz eleman değiliz, artık 3 milyon kardeşinden daha fazla Suriyeli kardeşine dünya mazlumlarına kapısını, gönlünü açan bir ülkeyiz. Artık bizim sorumluluğumuz çok büyük." diye konuştu. 


Makamların ve mevkilerin gelip geçici olduğunu dile getiren Kan, en büyük hesabın Allah'a verileceğini ve buna hazırlanılması gerektiğini aktardı. 


- "Türkiye için hiçbir şey hiçbir zaman kolay olmadı"

Genel Başkan Yardımcısı Kan, Türkiye'nin zorlu bir süreç yaşadığını ve ülkenin her daim zorluklarla mücadele ettiğini belirterek, şunları kaydetti:


"Zaten Türkiye için hiçbir şey hiçbir zaman kolay olmadı ama şu anda algı ve bilgi üreticilerinin piyonları, kuklaları, Türkiye aleyhindeki kampanyanın buradaki taşeronları, ellerindeki sahte ve uydurma evraklarla ne olduğunu, nereden ve ne şekilde aldıklarını bilmediğimiz kağıtlarla Türkiye gündemini oluşturmaya çalışıyor. Peki, biz buradan Hendek, Sakarya olarak onların kazanmasına izin verecek miyiz? Asla vermeyeceğiz."


Kongreye, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Unucoğlu, Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz ve Mustafa İsen, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, ilçe belediye başkanları, ilçe teşkilat başkanları ile partililer katıldı. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 61378 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3703 kere okundu
YORUMLAR 9 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
aklımızla alay ediliyor
04.12.2017 17:28
ravza kavakçı kan ve ablası merve kavakçı hangi ülkenin vatandaşı acaba ? bi araştırın ey Milletim...Bir Millet İnşaAllah UYANIYOR...ARTIK YETER
Haluk
03.12.2017 13:39
Geri kalmış 3.Dünya ülkelerindeki kaçınılmaz polemik.
imparator
03.12.2017 12:28
amerikan vatandasi olan biri ne diye gelir siyasetimize karisir. tapeler montaj, belgeler sahte, iddialar komplo. herseyede bir bahaneleri var. reza mahkemede cikinovskileri anlatti. sizin ne mal oldugunuzu aklini kullanan her türk evladi biliyor.
54genco
03.12.2017 12:23
uydurma olan bi tek sizlerin hayati...Allahtan Korkmayan Parti
Porr
03.12.2017 12:18
Gülün bakalim
RED KİT
02.12.2017 22:26
BEN ÖZELLEŞTİRME MAĞDURUYUM.BİLEĞİMİN HAKKIYLA 2001 DE O ZAMAN Kİ ADIYLA DEVLET İŞÇİLİK SINAVI NI KAZANDIM VE DEVLETTE ÇALIŞMAYI HAK ETTİM.2009 DA BENİM GİBİ BİR SÜRÜ ARKADAŞIMI ÖZEL SEKTÖRE KÖLE YAPTINIZ .40 YAŞINA GELDİM,HALA MÜLAKATLARA GİDİYORUM ,HAKKIM OLANI ALMAK İÇİN.KENDİ YANDAŞLARINIZ GÖZÜMÜZÜN İÇİNE BAKA BAKA İŞE ALIYORSUNUZ ONDAN SONRA HAK VE ADALETTEN SÖZ EDİYORSUNUZ... HAKKIMI HELAL ETMİYORUM SİZE... HAKKIMI HELAL ETMİYORUM...
merda
02.12.2017 21:35
AKP İçin her şey uyduruk. Milyon dolarlık bakan hediyesi saatler uyduruk .. A skeri kölelik ücret 1404 tl uyduruk( millet dötüne don alamıyor boşanmalar bilmem kaç milyon olmuş) Emeklisi uyduruk (emekli olan iş aramak zorunda kalıyor.Emeklisi dolanlar emekli edilmiyor..Gençler de binbir zorlukla en az lise ve üstü mezun olup boş kadro olmadıgı için taseronlarda köle..Çiftcisi uyduruk (ET Sırbıstandan helal kesim .. esed kardesim uyduruk(oldu cani esad) ABD müttefiğimizdi (oldu terörbaşı ABD) DEAS 3/5 Müslüman gençti (oldu DEAS Törörü).. Muhterem zat föto dendi oldu uyduruk(oldu Föto terörü)..Milli dendi oldu mhp milli AKP Cİ .. NASILSA MUHALEFET YOK HERŞEY UYDURUK AMA TEK UYDURUK OLMAYAN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.
Turan
02.12.2017 19:40
Nedense herşey soylenilenin tersi çıkmış. Istatistik olarak.
Bilal
02.12.2017 19:16
Siz uyduruk deyince, siz peceteye yazınca inanan ilkesiz bir topluluğun alkışlarıyla itibarınız zirve yaptı mı?
Online Ziyaretçiler