Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Okullar bölgesinden koku şikayeti

Erenler'de çok sayıda okulun bulunduğu alanın karşısındaki Et ve Süt Kurumu Sakarya Kombinasındaki koku sorunu vatandaşın canına yetti

11:33   |   03.12.2017
Haber Resmi

Erenler Yeni Mahalle'de çok sayıda bulunan Et ve Süt Kurumu Kombinasının karşısı, geçtiğimiz yıllarda çok sayıda okulun faaliyete geçmesiyle okullar bölgesi olarak tanımlanıyor. 


Et ve Süt Kurumu'nda önceden beri önemli bir sorun olan büyükbaş hayvan atıklarının kokusu artık vatandaşın canına yetti. 


Et ve Süt Kurumunun karşısında bulunan Şen Piliç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ali Dilmen Anadolu Lisesi, Halit Evin İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi gibi okulların velileri, koku sorununun çözülmesi için yetkililerden yardım istiyor. 


Geçmişte şikayetler sebebiyle duvarları yükseltilen kombinanın, şehrin büyümesi ve çevresinde yerleşimin artması sebebiyle farklı bir yere taşınması da zaman zaman gündeme geliyor. 


Sizler de çevrenizde haber değerini taşıdığını düşündüğünüz olayları ve şikayetlerinizi Medyabar Whatsapp Haber Hattı'na (05336150224) gönderebilirsiniz... 


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 16673 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 8668 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Hasan tahsin
03.12.2017 22:47
Arkadaşlar o okulların arsasını et ve balık kurumu vermiştir parkın arsasını DSİ ve et balık vermiştir. Yani et balık varken onlar yoktu o kokuyu bile bile geldiler kaldıki yerlerinide et balık verdi müftülük binasının yerinide et balık verdi ama merak etmeyin arsası alındı yeri belli yeni fabrika kurulunca taşınacak .Bilmeyen kardeşlerime bir not marmara bölgesinde tek kombina sakaryaya nasip olmuş fazla ugraşmayalım başka şehre giderler herkez görüyor yerli araba üretimini alabimek için verilen emegi
Koca sinan
03.12.2017 22:17
Şehrin içine böyle tesis yapacak kadar aklımız var. Hemen yanınada kullanım klavuzu gerektiren bir park.
karasulu
03.12.2017 19:50
okullar sinek kaynıyor, ağzımıza girecekler konuşurken, dokunmatik açık olursa akıllı tahtyı bile kullanabiliyorlar. aklıma geldiği iyi oldu, ben bunun videosunu çekeyim..
Online Ziyaretçiler