Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Medeniyet sergisine büyük ilgi

Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları 2-3 Aralık Cumartesi-Pazar günlerinde "Medeniyet" sergisini gerçekleştirdi.

10:12   |   04.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Yoğun katılım ile gerçekleşen sergiye Sakarya halkı büyük ilgi gösterdi.


Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kollarının "Biliyor Musunuz" sloganıyla düzenlediği "Medeniyet Sergisi" Sakarya halkının büyük teveccühünü kazandı. 2-3 Aralık Cumartesi-Pazar günleri gerçekleşen sergiye Kocaali ilçesi kongresi için Sakarya'da olan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı; İlyas Tongüç sergiye ziyarette bulundu. Yaptığı ziyarette açıklamalarda bulunan İlyas Tongüç ; "Yaşadığımız dönemde kültür ve medeniyetimizin muhkem unsurlarını tekrar gün yüzüne çıkartmak ve bunları Sakarya halkına tekrar hatırlatmak çok önemli ve değerli bir faaliyet.


 Bu çalışma tüm teşkilatlarımız açısından model bir çalışma olabileceği bu yolla tarihimizde, medeniyetimizde ve geleneğimizde eskimeye yüz tutmuş, unutulmuş bu değerleri tekrar güzel Türkiye'mizde milletimize aktarmak hatırlatmak ve "Gelenekten Geleceğe Güçlü Türkiye" olabileceğimizi ve bunu gösterebileceğimiz çalışmalardan bir tanesi olacaktır. Bu çalışmaya ilgi gösteren tüm Sakarya halkına ve çalışmada emeği geçen teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum."


Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet Çelik yaptığı açıklamada tüm Sakarya halkına ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti. " Gençlik Kollarımızın yaptığı medeniyet sergimize ilgi gösteren ziyaret eden tüm Sakaryalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Yaptığımız bu sergi unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizden sadece bir kaçını tekrar gün yüzüne çıkarmak ve bunu hatırlatmaktı. Medeniyetimizin eşsiz değerlerinden bir tanesini bir vatandaşımıza hatırlatmayı hedef olarak görüp buna vesile olabildiysek bize en büyük armağan olacaktır. Çalışmada emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum." dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 25204 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 914 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler