Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

CHP'nin üç ilçe başkanı belli oldu

Cumhuriyet Halk Partisi, ilçe kongrelerine devam ediyor. Sapanca'da Cengiz Çiçek, Karasu'da Nurhan Aydın, Hendek'te Reyhan Azak seçildi.

10:33   |   04.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Cumhuriyet Halk Partisi ilçe kongrelerine devam ediyor. Sapanca, Karasu, Hendek ve Ferizli'de ilçe başkanları belirlendi.


CHP Hendek İlçe Örgütü'nde tek aday olan Reyhan Azak yeniden başkanlığa seçildi.


Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından açılış konuşmasını İlçe Başkanı Reyhan Azak yaparak, iktidarın iç ve dış politikalarını eleştirdi. Azak konuşmasında ilçede açılacak Cezaevi konusuna da değinerek " İlçemizde tüm sivil toplum kuruluşlarının karşı çıkmasına rağmen Öğrenci yurdu olarak yapılan binalar cezaevine dönüştürülmek üzere devredildi. Çok yakında Eğitim Fakültesi de merkez kampüse taşınırsa şaşırmayalım. Öğrenci yurdunun cezaevi yapılmasını engelleyemeyenler fakültenin gidişinde arkadan el sallarlar. Köy statüsünden çıkarılan yerleşim yerlerinin köy tüzel kişiliğine ait araziler İzlenen bu politikalar sonucu yavaş yavaş buharlaşmaya başlamıştır"dedi.


Konuşmaların 155 delegeli ilçe örgütünde 66 delegenin katılımıyla tek liste ile gidilen kongre sonucu mevcut Reyhan Azak güven tazeleyerek yeniden seçildi. 


CHP Sapanca'da İlçe Başkanı Cengiz Çiçek seçildi.


Karasu İlçe Kongresi'nde de seçime tek listeyle girildi ve Nurhan Aydın yeniden başkan seçildi.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 25530 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2748 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kuzeyli
05.12.2017 12:51
bu partide hiç genç yokmu en son kemal kılıçdaroğlunu ilçe başkalığı teklifinde bulunurlar . bu ilçe başkanları ne belediye ne muhtarlık seçimlerinde gerekli performansı gösterir bunlar merkezden sakaryadan engin beye ses çıkartmayacak engin beyi ankaraya şikayet etmeyecek ilçe binalarının kira ve elektrik giderlerini düşünen sayın yöneticilerimiz olmuş . he demedi demeyin engin bey bir sonraki seçimlerde ankaradan yada istanbuldan aday
Merda
04.12.2017 11:08
CENGİZ ÇİCEK ABİ BENDE YARDIMCIN OLAYIM Mİİ??SAKAYADA EN 6 VEKİL İNSALLAH
Online Ziyaretçiler