Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Parti gençlikten Başkan Dişli'ye ziyaret

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları yeni Başkanı Harun Doğrusever ve yönetim kurulu üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'yi ziyaret etti.

12:22   |   04.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Başkan Dişli'ye ziyarette bulunan Harun Doğrusever, yeni yönetimle Başkan Dişli'yi tanıştırarak, gençlik olarak çıktıkları bu yolda amaçlarının gençliğe ve geleceğe güzel hizmetler sunmak olduğunu söyledi. Doğrusever, "Gençliğin değerli olduğunun farkındayız, tüm genç arkadaşlarımız ile bu kutlu davada yürümeye devam edeceğiz  Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri  mahcup etmesin" dedi. Doğrusever, Başkan Dişli'ye tüm üyelere okumaları için dağıtmış oldukları Necip Fazıl'ın İman ve Aksiyon, Rasim Özdenören'in Müslümanca Düşünme üzerine denemeleri ve Sezai Karakoç'un Diriliş Nesli'nin Amentusu adlı kitaplarından hediye etti.


Doğru Adrestesiniz


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli, "Bulunmuş olduğunuz adres doğru adres. AK Partili gençlerimizin coşkusunu biliyoruz. İdealist gençler olarak kendilerini yetiştiriyorlar. Her yerde söylediğim gibi çok okumalısınız. Okuma işini ihmale etmeyin. Biz sizin hizmetinizdeyiz. Zamanında sizler gibi koştuk. Şimdi görevi burada sürdürmeye devam ediyoruz. Allah çıktığınız bu yolda yolunuzu açık etsin"diye konuştu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 89365 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 946 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
bay teskilatçı
05.12.2017 17:46
Adapazarı Teşkilatının bel kemikleri Sait ve Samet Kardeşlerime başarılar diliyorum. Kendilerini insallah daha iyi yerlerde görürüz...
Dogrucu Davut
05.12.2017 17:43
Maşallah Gençlerimize. Harun Dogrusever ve ekibini tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum. İnsallah güzel çalışmalara imza atarlar. Ego, kibir gibi özelliklerden uzak dururlar...
Online Ziyaretçiler