Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yılların sorunu için bir söz daha verdi!

Sık sık gündeme gelen, son olarak aylar önce çözüleceği açıklanan Karasu Balıkçı Barınak Projesi için İsen'den bir açıklama daha geldi..

00:52   |   05.12.2017
Haber Resmi

Karasulu balıkçıların uzun zamandır sorun yaşadığı Balıkçı Barınağı Projesi için çözüm adımı aylar önce AK Parti Milletvekili Mustafa İsen'den gelmişti.


İsen bölgeye giderek inceleme yaptı. İsen'e Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, AK Parti İlçe teşkilatı ve meclis üyeleri eşlik etti.


İsen, "Karasu ilçemizde balıkçı barınağı sorununu çözmek için ilgili bakanlık bürokratları ve yerel yöneticilerimiz ile bir araya geldik. İnşallah yakın zamanda resmi yazışmalar bitirilip çalışmalara başlanacak. Konunun takipçisi olacağım" sözlerini kullandı Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 79563 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5188 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
teşekkürler
05.12.2017 17:16
Teşekkürler İshak Başkan
Samet Barışkan
05.12.2017 16:21
Aynı vekil 2. üniversite için de söz vermemiş miydi?
kuzeyli
05.12.2017 12:45
sayın vekil söz verdi ise yapar sözünün eridir . günün birinde vekilin numarasını buldum ve yerel bir sıkıntıyı kendisine ilettim kendisi de konu ile ilgili daha önceden gerekli makamlar ile görüştüğünü ancak çözüm bulamadığını ancak sorunun çözülmesi gerektiğini kendi vurgulayarak konuya çözüm bulacağını söyledi ve akşam 8 gibi problem çözüldü . vekil aynı vekil sorun aynı sorun güvenlik çözeceğine inanıyorum
Online Ziyaretçiler