Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 5 Aralık Salı. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:52   |   05.12.2017
Haber Resmi

Adapostası


ALTERNATİF ULAŞIM ÜRETİN

Adapazarı Belediye Meclisi'nde gündem şehir içi ve zamlanan şehirler arası ulaşım oldu. Yetkililere çağrıda bulanan MHP'li Meclis Üyesi Erhan Acar, "Alternatif ulaşım üretin. Adapazarı'nın altyapısı var. Ada treni gelsin" şeklinde konuştu.


Adapazarı Akşam Haberleri


YOK ETTİK

2008 yılında çevre düzenlemesi yapılarak içi ışıklandırılan Pamukova Acısu Mağarası artık yok. Sakarya'nın turizm değerlerinden biri olan ve milyonlarca yılda oluşan tarihi mağara Akçay Barajı'ndaki inşaat çalışmalarına kurban edildi.


Bizim Sakarya


ŞAŞIRTAN GELİŞME!

Büyükşehir Belediyesi'nin, Tarım Bakanlığı'nca mera vasfından çıkartarak tahsis ettiği yeni stadın karşısındaki bölgeye yapılması planlanan 'Bisiklet Adası Projesi'nin Yenikent'e taşınabileceği belirtildi.


SakaryaHalk


TAM YOL İLERİ
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Şehrimizin huzuru, kardeşlik ortamımızın güçlendirilmesi önceliğimizdir. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde iki günü bir olmadan çalışmalarımızı arttırarak sürdüreceğiz. Sorunları yok saymadan 2018'e en iyi şekilde hazırlanacağı" dedi.


Yenigün


ÇÖZÜLEMEYECEK SORUN YOK!
İlimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarının 2017 yılında gerçekleştirdiği yatırımlar, projeler ve genel faaliyetleriyle hedeflerinin istişare edildiği '2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı' dün Vali İrfan Balkanlıoğlu başkanlığında gerçekleşti.


Yenihaber


EN BÜYÜK DESTEK ÜNİVERSİTENİN
Başkan Alemdar, ilçenin gelişmesindeki en büyük desteğin SAÜ olduğunu belirterek, "60 bin öğrencinin konaklamış olduğu bir ilçede eğere öğrenci Serdivan'ın dışına çıkmadan eksiklerini gideriyorsa bu ilçede aradığını bulabiliyor demektir" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 29755 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1161 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler