Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

CHP'den hasta çocuklar için anlamlı proje

CHP'nin hayata geçirdiği 'Parti Okulu' eğitimleri kapsamında Sakarya Proje Grubu, hasta çocuklar için anlamlı bir projeyi hayata geçiriyor

12:42   |   07.12.2017
Haber Resmi

CHP Parti Okulu Eğitimleri sonucunda eğitim alanlar grupların gerçekleştireceği projeler hayata geçmeye başladı. 


Sakarya Proje Grupları olarak ilk projenin amacı hasta çocuklar ve aileleri için ev yapımına destek olmak olarak belirlendi. 

CHP İl Başkanlığı'ndan projeyle ilgili yapılan açıklama şu şekilde: 


Projemizin amacı; "BİR DİLEĞİM VAR" derneği ile ortak hareket edip, İstanbul Maltepe Onkoloji Hastanesi yakınında yapılacak hasta çocuklar ve ailelerinin barınmaları amacıyla 16 odalı bir EV için bütçe oluşturulmasına katkı sağlamak.
 
Böylelikle imkanı olmayan hasta çocuk ve yakınlarının en hızlı en pratik bir şekilde hastane imkanlarından rahatlıkla yararlanmalarını sağlayacağız.
 
Proje kapsamında evlerimizde, işyerlerimizde atıl durumda bulunan cep telefonu, laptop ve bilgisayar kasaları toplayarak geri dönüşümlerinden gelir elde edilecektir.
 
Umut ve sonsuz mutlulukla çıktığımız bu yolun henüz başında olmamıza rağmen gelen inanılmaz desteklerle daha da emin adımlarla ilerliyoruz.
 
Kampanya tanıtımlarımız gerek medya gerekse yardımsever insanlarımızın aktif olarak duyurulmasına katkı sağlamasıyla başlamış bulunmaktadır.
 
Bu sebeple yedi kadın arkadaşımızdan oluşan proje grubuyla ve tabi ki duyarlı Sakarya halkımızın, değerli Sakarya basınımızın desteğiyle amacımızı gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaya çalışacağız."
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 31204 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 813 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler