Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Saadet Sakaryalıları İstanbul'a davet etti

SP İl Başkanı Eyüp Yıldırım, İstanbul'da yapılacak olan Kudüs mitingine tüm teşkilatlarıyla katılım göstereceklerini söyleyerek, vatandaşları da davet etti

21:12   |   08.12.2017
Haber Resmi

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı 10 Aralık Pazar günü saat 13.00'da Yenikapı miting alanında Büyük Kudüs Mitingi yapma kararı aldı.


Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım 'Kudüs Mitinge' çağrısı yaparak, "Hem İsrail'e hem de bütün dünyaya 'Bu davaya biz halk olarak, millet olarak sahip çıkıyoruz, siz de ayağa kalkın" demek için yapıyoruz.  ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma ve Tel Aviv'deki temsilcilikleri Kudüs'e taşıma kararının vahim sonuçlar doğurabileceğine dikkat çeken Yıldırım, "Bu karar, yangına benzin dökmek gibi bir netice doğurabilir. Kararı telin için pazar günü Yenikapı'da buluşacağız, bütün vatandaşlarımızı, kardeşlerimizi saat 13.00'te Yenikapı'ya davet ediyoruz" dedi.


Yıldırım, " İsrail güçten anlar, kınama yaptık yetmedi. Hangi partiye mensup olursa olsun, bütün milletimizin bu hassasiyeti hisseden insanlarını pazar günü saat 13.00'da Yenikapı'ya bekliyoruz." diye yazılı açıklama yapan Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, "ABD ve İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik ihlalleri ve Kudüs'ü başkent olarak kullanma ısrarına karşı, 10 Aralık Pazar günü İstanbul Yenikapı'da miting yapacağız." dedi. İl Başkanı Eyüp Yıldırım, miting ile alakalı İl ve 16 ilçe teşkilatın organize olduğunu, gelmek isteyen kadın erkek tüm vatandaşların teşkilatlara müracaat edebileceklerini kaydetti.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 250345 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1204 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler