Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yenikentlilerin bitmeyen çilesi

Medyabar.com WhatsApp İhbar Hattına gelen bir mesajda vatandaş Yenikent güzergahındaki otobüslerin kapsitesinden fazla yolcu alınmasından şikayet oldu.

10:48   |   11.12.2017
Haber Resmi

MEDYABAR.COM-

Medyabar.com WhatsApp İhbar Hattına (0533 615 0224) gelen bir mesajda vatandaşlar Yenikent güzergahındaki otobüslerin kapasitesinden fazla yolcu alınmasına isyan etti.


O şikayet mesajında, "bu resmi korucuk otobüsünde çektim. Millet neredeyse üst üste cıkıyodu. Söför uyarılmasına ragmen benim görevim bu durmak zorundayım dedi. Onun görevi milleti bu eziyete mahkum bırakmak mıdır ? Lutfen yayınlayın bu soruna bi cözüm bulunsun artık bunaldık her gün hergün bu eziyeti çekmek zorunda değiliz." ifadeleri aldı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 26089 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2805 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
samet dogru
11.12.2017 19:38
BAKIN 1 AYA KADAR BEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE VE ULAŞIM DAİREYİ NASIL REZİL EDİYORUM ULUSAL KANALLARDA BUNLARIN YALANLARINI İSPATLAYACAĞIM. BİMER ÜZERİNDEN YAPILAN ŞİKAYETE KONU YENİKENT VE 25 NUMARA GİBİ ÖZEL HALK OTOBÜSLERİNİN GÜNÜN ZİRVE SAATLERİNDE KONTROL YAPILIP. YOĞUNLUK YOKTUR DİYE CCEVAP VERİLDİ ULAŞIM DAİREDEN BAKALIM ŞİMDİ TAYYİP BABA GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİNCE VATANDAŞINI KANDIRANLARA NE YAPACAK .İNSANLARI SÖMÜRDÜĞÜNÜZ YETER
Yenikentli
11.12.2017 15:27
Allah Allah ben hiç şikayet eden görmedim ne otobüslerde ne seçim zamanları vesayre vesayre durduk yere olay çıkarmanın ateş olmayan yerden duman çıkartmaya çalışmayın
DOĞRUCU DAVUT
11.12.2017 12:03
RAYLI SİSTEM GEREKLİ ORAYA... RAYLI SİSTEM...
Online Ziyaretçiler