Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ak Parti'de 3 ayrı kongre, 3 yeni başkan

Ak Parti Geyve, Kaynarca ve Akyazı'da dün yapılan kongrelerde iki yeni başkan göreve getirildi.

11:34   |   11.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi
  10. Haber Resmi

Geyve'ye yeni başkan


Ak Parti'de dün Kaynarca, Geyve ve Akyazı'da kongreler gerçekleştirildi. Ak Parti Geyve Teşkilatı dün 6. Olağan Kogresi'ni yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. 


Kongreye İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya Koordinatörü AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Kesir, Ali İnci, ilçe belediye başkanları, teşkilat başkanları, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal, muhtarlar, delegeler ile çok sayıda partili katıldı.


Kongre de kürsüye çıkan konuşmacılar Kudüs'e dikkat çekti. Üç dönem kuralı nedeniyle görevini devretmek zorunda kalan Muhittin Irmak misafirlere hoş geldiniz konuşması yaptı.


Eski Başkan Muhittin Irmak'a Geyve Belediye başkanı Murat Kaya ile Sakarya AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç tarafından plaket verildi.


AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç Geyve'de teşkilatta ki birlik ve beraberliğin takdire şayan olduğunu ifade ederek: "AK Parti dava partisidir. Biz güçlü olmalıyız ki İslam Âlemi güçlü olsun. Kutsalımıza dil uzatanlara mücadele edebilmemiz için daha sıkı sarılmalıyız. Daha dik durmalıyız.2019 seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu bugün yaşadıklarımızla görüyoruz. Daha çok çalışıp daha yüksek oy oranlarına ulaşmamız gerekiyor. Davamız halka, hakka hizmet etmek. Bu uğurda gece gündüz çalışacağız." dedi.


Konuşmaların ardından delegeler Abdullah Özdemir ve yönetimini oyladı. Yapılan seçimde ilçenin yeni başkanı Abdullah Özdemir seçildi.


İşte yeni yönetim


Başkan: Abdullah Özdemir


Yönetim Kurulu Asil Üyeler:


Arif Erdem, Emre Tinar, Hasan Tahsin Dişli, İlyas Akkaya, Mehmet Yılmaz, Merve Doğru, Metin Avcı, Muhammet Nail Bilgin, Mustafa Ünal, Mustafa Yeniçırak, Mümin Erkan Hammaz, Sevda Gündoğdu, Sevilen Çınar, Ünal Demir.


Yönetim Kurulu Yedek Üyeler:

Salim Demirkan, Raif Alev, Özgür Yavuz, İsmail Kara, Serkan Yıldız, Davut Kartal, Harun Demir, Zafer Yıldız.


Kaynarca Kadın Kolları'na yeni başkan

 

Aynı gün Ak Parti Kaynarca İlçe Teşkilatı'nda da kongre gerçekleşti. Katılımın yoğun olduğu kongrede İlçe Kadın Kolları'nn yeni başkanı oyların tamamını alarak Meve Eryiğit seçildi.


Akyazı'da ilçe gençliğe yeni başkan

 

Akyazı İlçe Gençlik Kolları Kongresi de dün akşam gerçekleşti. 


Sosyal Gelişim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen Akyazı İlçe Gençlik Kolları Kongresi'nde Başkan Ali Osman Yıldız oldu.


AK Parti Sakarya Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanları ile Yönetimleri ve AK Parti Gönüllüsü gençler ile hıncahınç dolan salonda coşkulu kalabalık Türk Bayrakları ve sloganlarla şölen havasında bir kongre atmosferi oluşturdu.


Kongreye AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Enes Malik Yaylacı, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Akyazı İlçe Kadın Kolları Başkanı Oya Asan, Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak, önceki dönem Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Abdülkerim Yıldırım, önceki dönem Milletvekili Aday Adayı Ender Serbes, STK temsilcileri ve AK Parti gönüllüleri katıldı.


AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Enes Malik Yaylacı: "Yağmura ve soğuk havaya rağmen burada azimle, büyük bir coşku ile toplanan genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum. İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Osman Başkan'ın Ana Kademe Yönetimine geçmesiyle görevi bugün burada devralacak yeni İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Osman kardeşimizin ve yönetiminin teşkilatımızın tüm unsurlarıyla birlikte uyum ve ahenk içerisinde güzel işler yapacaklarına canı gönülden inanıyorum, Allah başarılarımızı artırsın." dedi.


Gençlik Kolları Kongrelerin yenilenme, tazelenme süreci olduğunu birlik ve beraberlikten asla taviz vermeden hareket edildiğine dikkat çeken AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, "Mevcut yönetime teşekkür ederek AK Parti'de her bir kongre günü bizim için bayram günlerimizdir ve gerçekleştirdiğimiz kongrelerimiz tüm genç kardeşlerimize, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Ayrıca Akyazı İlçe Başkanlığı Kongresinde Ana Kademe Yönetimine seçilen ve Yürütme Kurulu görevlendirmelerinde Teşkilat Başkanı olarak görev üstlenen İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Osman Öztürk kardeşimi tebrik ediyorum, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum" diye konuştu.


Konuşmasına katılımcılara ve mevcut İlçe Gençlik Kolları yönetimine teşekkür ederek sözlerine başlayan Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora yeni başkan ve yönetim ile birlikte Akyazı Gençliği'nin dinamizminin her geçen gün daha da güçlenerek artacağına inancının tam olduğunu dile getirdi.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 14254 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2916 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
RAGIP SINIR
11.12.2017 16:46
geyve ilçe başkanı çok kalıteli bir insan seçmişsiniz geyveye hayırlı uğurlu olsun..
AYIP
11.12.2017 12:27
Bu nasıl habercilik Geyve cumartesi günüydü. 20 tane kongreyi aynı haberde vermişsiniz her şey iç içe girmiş hangi fotoğrafın neresi olduğu belli değil.
Online Ziyaretçiler