Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İYİ Parti ilçe yönetimlerini Ankara'ya sundu

İYİ Parti İl Başkanı Hüsamettin Atasever, 12 ilçe teşkilatlanmasının yönetim kurulu listesini Ankara'ya teslim etti.

09:17   |   12.12.2017
Haber Resmi

Atasever, açıklamasında:

"Değerli Sakarya'lılar,yaklaşık 2.5 hafta önce Genel merkezimizden tarafımıza gelen talimat ile,10 Aralık tarihine kadar teşkilatlarımızın 1/3 tamamlayıp getirmemiz istenmiştir.Erken seçim ihtimaline karşı alınan bu önlem ile 6 ilçemizde teşkilatlanma yapıp Ankara'ya teslim etmemiz gerekmekte idi.


Bu kısa sürede yaptığımız yoğun çalışmalar,halkımızın yoğun ilgisi ve desteği ile il teşkilatımız ile birlikte ;toplam 12 teşkilatımızın ,başkan ve yönetim kurulu listeleri ile Ankara'ya teslim edilmiştir.


Bu bağlamda evrak teslimi için gittiğimiz Ankara'da;genel merkezimiz eksiksiz bir şekilde yapılan çalışmalarımızdan dolayı tebriklerini sunmuşlar ve teşkilatlarımızın kabul evrağını aynı gün  onaylayıp teslim etmişlerdir.Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcımız Sayın Koray Aydın ,tarafımıza teşkilatlarımızın onay belgesini sunmuş,şehrimize selamlarını göndermişlerdir.


Ankara'ya teslim ettiğimiz teşkilatlarımız;Sakarya İl,Adapazarı,Erenler,Sapanca,Ferizli,Kaynarca,Taraklı,Karasu,Kocaali,Geyve,Pamukova, ve Hendek teşkilatlarımızdır.Bu teşkilatların kurulmasında yoğun mesai harcayan başta  ilçe başkanlarımız olmak üzere ,tüm arkadaşlarımıza emeklerinden ötürü teşekkür ederim.


Diğer ilçelerimizdeki çalışmalarımız  da yoğun bir şekilde devam etmektedir.Ay sonuna kadar tüm ilçelerde  teşkilatlanma çalışmalarımız tamamlanmış olacaktır.


Şehrimizde ve ülkemizde İYİ'ler sahaya inmeye başlamıştır.Yakın zamanda milletimizin çığ gibi büyüyen desteği ile ülkemizin üzerindeki kara bulutları dağıtıp,güneşli günlere hep beraber kavuşacağız inşallah.


Partimizin gördüğü yoğun ilgi,alaka heyecanımıza heyecan,gücümüze güç katmaktadır.Büyük bir şevkle çalışmalarımıza son sürat devam etmekteyiz.İnşallah herşey İYİ olacak.Saygılarımla..."

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 16959 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3488 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Sakarya54
12.12.2017 18:18
Simdi bu iyi partinin durumunu vatandas gozu ile ele alalım. Turkiye icin acikladigi bir proje var mı? YOK. Ulkeyi yonetecek deneyimli kadrosu var mı? YOK. Vizyoner, girisimci, ülkeyi aydınlık yarınlara götürecek bilgi birikimi var mı? YOK. Eee nasıl IYI gelecek bu olusum ulkemize?
İYİLİK BULAŞICIDIR
13.12.2017 12:10

http://iyiparti.org.tr/Assets/pdf/iyi_parti_programi.pdf sorunun cevabını bu linkte bulabilirsin

murat54
12.12.2017 14:50
hangi akla hizmet ediliyor inangülüyorum tek slogan iyi olacak neyi anlatacaklar merak içindeyim. rahmetli alpaslan türkeşi anlatacaklarsa zaten onun yolunda bir parti var. iyi dışında hiç bir şey görmedigim oluşum siyasi mezarlıklar bunlala dolu)))
Erhan yorgun
12.12.2017 11:39
İYİ parti Sakarya iyi gelecek.Yolunuz açık olsun teşkilatları bile yok diyenler şimdi ne yazacaklar acaba şimdiden hayırlı olur inşallah
Kemal Adliyeli
12.12.2017 10:59
Tebrikler hocam,Meral hanımın hızının yarısına teşkilatlar yetişsin ,Akp nin en büyük rakibi olur,valla helal olsun kadına 1 ayda 4-5 il gezdi,bazılarıda Ankara'da koltuğu tutuyor gitmesin diye,hayırlı olsun ama çok çalışmanız lazım...
Fikret
12.12.2017 10:30
İYİ partinin seçimlerde güzel sonuç alacağını tahmin ediyorum.
Metin darendelii
12.12.2017 10:16
Sn meral hanım Mardin?de papazla poz verdiği gün bu işten soğumuştum.Diyarbakırda serok vezire ,bilmem ne gibi Kürtçe pankartlarla karşılamayı görünce de büyük bir hayal kırıklığı ile o defteri kapattım.iktidar olmak oy almak için herkese şirin görünüp,herşeyden taviz verecek olsaydık Akpye geçer siyasetimizi orada yapardık.Bu iş hiç olmadı meral abla biz
Selim Sarı
12.12.2017 09:53
Valla bu hocanın ekibi bu işi götüremez falan diyorlardı,takır takır tabelaları asıyorlar ilçelere,ve şu anda bence sapanca ,ferizlide ,karasuda direk favoriler.Ummayan taş baş yarar olabilir.
Online Ziyaretçiler