Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Söylentisi bile Karasu'yu karıştırmaya yetti

Karasu'ya yeni bir pazar yeri açılacağına dair gelişmeler Pazarcılar Derneği ve Esnaf Odası yöneticilerinin tepkisine yol açtı.

18:54   |   14.12.2017
Haber Resmi

Karasu'da haftanın 7 günü açık kalacak bir Sosyete Pazarı kurulacağı söylentisi ilçe esnafının tepkisine yol açtı.


Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlyas Balcı ve Pazarcılar Derneği Başkanı Hüseyin Eminoğlu, "Esnaf zaten açılan büyük marketler nedeniyle zor günler geçiriyor. Böyle bir girişimi kabul etmeyiz" dediler. Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ile görüştüklerini belirten Balcı ve Eminoğlu "Kendisi bize böyle bir şeyin söz konusu olmayacağı konusunda güvence verdi" diye konuştular.


Diğer taraftan Sosyete Pazarı için belirlendiği iddia edilen Karasu çıkışındaki Fiskobirlik tesisleri bitişiğinde bulunan C.Ç'ye ait arazide başlatılan dolgu çalışmaların büyük ölçüde tamamlandığı gözlendi.


Pazarı kuracağı öne sürülen Adapazarlı işadamı ile Karasulu ortağının da C.Ç'yle uzun süreli kullanım sözleşmesi yaptığı belirtildi. Karasu Haber'e konuşan bir Belediye Başkan Yardımcısı da "Başkan'la konuştum, bana böyle bir izin vermedim dedi" ifadelerini kullandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 158335 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 13740 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
eminoğli
15.12.2017 09:28
yav başgan gaç senedur bazarcılar dernande başgansın.orda neyi değiştirdinkine.bazar her yeri çirkinnik içinde.sen önce gendi bazar yerini bir piril piril et ondan sona gonuş arkadaş.sen gendi işini iyi yap öncene.işin gücün resim çektirmeynen.vatandaş temiz ve ucuz bazar isteyi anladunmi
Online Ziyaretçiler