Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 15 Aralık Cuma. İlimiz genelinde yayınlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:49   |   15.12.2017
Haber Resmi

Bizim Sakarya


ADLİYE İÇİN TARİH:2018
Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, yeni adliye binasıyla ilgili tarih verdi. Dursun, plan ve projelendirmenin 2018 yılında tamamlanacağını söyledi.


Yenihaber


FERİZLİ'DE DAL İNADI
AKP Genel Merkezi dün Ferizli İlçe Başkanı olarak daha önce adaylıktan çekilen Dursun Ali Dal'ı atadı. Karar ilçede tepkiyle karşılandı. Partililerin ve meclis üyelerinin istifa hazırlığında olduğu öğrenildi.


Yenisakarya


İmar hatasının dönüşü olmaz

Başkan Toçoğlu,"Çalışma yaparken şehrin sosyolojisini, kültürünü nasıl göz önünde bulunduruyorsak dokusuna, imarına da dikkat etmek durumundayız. İmarda yapılan hatadan geri dönmek çok zordur" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri


SÖZLER BAŞKA, GÖRÜNTÜ BAŞKA!
Sakarya'da artan nüfusla birlikte konut ihtiyacı da artıyor. Şehirde bir zamanlar tarla olan araziler tek tek imara açılarak yeni konutlar inşa ediliyor.


Yenigün


Ferizli'de SÜRPRİZ atama!
AK Parti Ferizli İlçe Başkanlığı'na yönelik tartışmalara Genel Merkz son noktayı koydu ve daha önce ilçe başkan adaylığından çekilen Dursun Ali Dal'ı ilçe başkanı olarak atadı.


Adapostası


7/24 SAHADA OLACAĞIZ
AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı'nın yeni yönetimi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, " Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi çok çalışmalıyız. Yorulmadan, yüksünmeden sahada olmalıyız. Uyumlu ve gayretli çalışmalarımızla 2019'da başarıya ulaşacağız" dedi.


Sakaryahalk


İYİ UYKULAR AK PARTİ!
AK Parti Sakarya milletvekili ile Sakarya Büyükşehir Belediyesine ağır sözler ve iddialarla yüklenen Adapazarı Gar Müdürü Hüsamettin Töre tepkilerin odağı olunca devreye sendikalar girdi. Sendikalar basın açıklamalarıyla gar müdürüne sahip çıkarken, AK Parti Sakarya İl Başkanlığı, vekili ve belediyesini savunan tek bir kelime bile edemedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 135665 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 757 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler