Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 16 Aralık Cumartesi. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:05   |   16.12.2017
Haber Resmi

Bizim Sakarya


CİNAYETTE İKİNCİYİZ!
Kadın Cinayetlerini Durdurma Platformu'nun Kasım 2017 raporuna göre geçen ay 27 kadın erkekler tarafından öldürüldü. Bu cinayetlerin 3'ü Sakarya'da işlendi.


Yenihaber


ATALAY'DAN ASGARİ ÜCRET ÇIKIŞI
Türk-İş Genel Başkanı Atalay, asgari ücretin 2018 yılında net bin 893  olmasını talep ettiklerini belirterek, KİT'lerdeki çalışanların kadroya alınmasıyla ilgili sorunun çözülmesini beklediklerini söyledi.


SakaryaHalk


KATLİAM UTANCI
Geçen ay Sakarya'nın kadın cinayetlerinde 2.sırada yer almasıyla ilgili arkadaşımız Özgür Ceylan'a konuşan Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan, "Ne yazk ki önce eğitim seviyemiz yeterli değil, sonra da kadın cinayetlerindeki cezalar caydırıcı değil" dedi.


Yenisakarya


ŞİDDETE KARŞI TURUNCU EYLEM
İl sağlık Müdürlüğü tarafından kadına yönelik aile içi şiddetle mücadele amacıyla turuncu şemsiye ve kurdelelerle yürüyüş yapıldı. Yürüyüşün ardından konferans düzenlendi.


Adapazarı Akşam haberleri


TAŞERONDA AYRI GAYRI YOK!
Türk-İş İl Temsilcisi Cemal Yaman, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım ile yapılan görüşmeler sonunda sorunun aşıldığını duyurdu.


Adapostası


EN BÜYÜK ÇEVRE PROJESİ
TEMA Vakfı üyeleri il bir araya gelen Başkan Toçoğlu, "Sakarya'da hayata geçirdiğimiz çevre yatırımları ilk olma özelliği taşıyor. 100 Milyon TL 'lik SEKAY projesi ile de şehrimizdeki atıkların bertarafı için büyük bir adım atacağız. Sakarya'nın çevre başlığındaki en büyük projesi olacak" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 154930 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 795 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler