Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Gençler Başkan Dişli'yi ağırladı

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısına Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli konuk oldu.

12:35   |   17.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

İlk olarak konuşan Gençlik Kolları Başkanı Harun Doğrusever her hafta bir büyüklerini toplantılarında ağırlayarak gençlere tecrübe kazandırmaya çalıştıklarını ifade etti.


Başkan Doğrusever, "Genç kardeşlerim ile kutlu bir yola çıktık. Ülkemizin 2023 hedeflerinde doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başta mahalle teşkilatlanması olmak üzere üye çalışmalarımız da iyi bir şekilde devam ediyor" dedi.


GENÇLERE TAVSİYELER

Ardından konuşan Başkan Süleyman Dişli gençlere tavsiyelerde bulunarak, "Gençler, size şiddetle tavsiyem çok okumanız. Kitap okurken ne olur, ne olmaz diye düşünmeyin. Okudukça kendinizde değişmeleri fark edeceksiniz. Bunun yanında spor yapmaya da özen gösterin, bu sadece futbolla sınırlı kalmasın, yüzün, ata binmeyi öğrenin. Bunlar sizin için birer nimettir" dedi. Ardından gençlerin sorularını cevaplayan Başkan Dişli son olarak "Moralinizi bozmayın, canla başla çalışmaya devam" diye konuştu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 26487 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1178 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler