Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Paşalar Konakları duayen isimleri ağırladı

İnşaatı devam eden Taraklı Paşalar Konakları Termal Tatil Köyü, önceki gün Sakarya'nın duayen isimlerini ağırladı.

14:56   |   17.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Ziyaretçiler projeyi çok beğendiklerini ifade ederlerken, "Bu sadece Sakarya'nın değil, Türkiye'nin de en gözde projelerinden biri olacak" dediler.


DUAYEN İSİMLER


Taraklı'da yapımı süren ve Türkiye'nin örnek termal tesislerinden biri olacak paşalar Konakları Termal Tatil Köyü'nün ziyaretçileri devam ediyor.


Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı, Demiryol-iş Sendikası Eski Genel Başkanı ve Sakarya'nın duayen isimlerinden Enver Toçoğlu, İşadamı ve Bizim Sakarya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yüksel, Serdar Kılcıoğlu, Erol Afşar ve Fahri Kolsuz'u, Paşalar Konakları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varnalıoğlu ve Genel Müdür Gürkan Kılıç ağırladı.


KALİTESİ ÖNE ÇIKIYOR


Projeyi gezerek bilgiler alan Sakarya'nın duayen isimleri, yapımı süren tesisi çok beğendiklerini ifade ederken, "Bu büyüklükte ve modern çizgilerde projelendirilen tesis sadece Sakarya'nın değil, Türkiye'nin gözbebeği olacak. Projenin kalitesi her bakımdan öne çıkıyor. Şimdiden Sakarya'mıza ve ülkemize hayırlı olsun" dediler.


%83 YEŞİL ALAN


100 bin m2 alan üzerine yüzde 83 yeşil alan bırakılarak projelendirilen Paşalar Konakları Termal Tatil Köyü'nün en önemli özelliklerinden biri, termal suyunun içilebilir ruhsatının bulunması. Modern çizgilerle donatılan projede 14 blokta 504 daire ve 18 bin m2'lik Sosyal Tesis ve AVM bulunuyor. Doğa içinde mükemmel bir konumda bulunan projenin ilk etabı kısa bir süre içerisinde tamamlanarak hizmete açılacak. 20 havuzu içinde barındıran tesis müşterilerine bir çok hizmeti ücretsiz olarak sunmanın hazırlıklarını yapıyor.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 25181 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2529 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler