Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İYİ Parti'de İl Yönetimi belli oldu

İYİ Parti'nin İl Yönetim çalışmaları sonrası Asil İl Yönetim Kurulu listesi açıklandı.

15:13   |   17.12.2017
Haber Resmi

İyi Parti il Başkanı Hüsamettin Atasever tarafından dün akşam yapılan il yönetim çalışmaları sonrasında Asil İl Yönetim Kurulu listesini yazılı olarak açıkladı.


Başkan Atasever'in yayımladığı açıklamada şu ifadeler yer aldı;


25 Ekim 2017 tarihinde kurulan , milletimizin yeniden güçlü ve huzurlu Türkiye'ye kavuşma umudunu dirilten İYİ Parti'nin Sakarya İl Yönetim çalışmaları dün akşam yaptığımız toplantı ile başlamıştır.


Halkımızın beklentisi ve yoğun talebi üzerine kurulan partimizin, her biri alanında uzman, saygın ve toplumsal karşılığa sahip başvuru arasından zor bir değerlendirme süreci sonrasında oluşturulan, İYİ Parti Sakarya Asil İl Yönetim Kurulu listemizi dikkatlerinize sunarım. Şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun. Türkiye İYİ olacak Sakarya İYİ olacak!


İşte İYİ Parti'nin il Yönetim Kurulu listesi; 


1-Hüsamettin ATASEVER (Doktor) 31-Zeki ERBAŞ (Avukat)


2-Niyazi KORKUSUZ (Esnaf) 32-İlker ÖZUDAK (Avukat)


3-E. Serdip DOKUMACI (Avukat) 33-Selçuk KILIÇASLAN (Eczacı)


4-İlhan AYYILDIZ (Emekli Öğretmen) 34-Doğan ŞEN (Avukat)


5-İsmail KILIÇ (Mali Müşavir) 35-Yavuz ERGUN (Bilgisayar Mühendisi)


6-Bahu Kılıç GÜNEŞ (Avukat) 36-Ahmet HASANOĞLU(İnşaat Mühendisi)


7-Muharrem ÜN (Yönetici) 37-Esen MEYVACI (Esnaf)


8-Mecdi CENGİZ ( Emekli Astsubay) 38-Yaşar SEVİM (Emkl.Banka Müdürü)


9-Umut SIY (Ekonomist) 39-Serkan AY (Esnaf)


10-Sami KEMİK (Doktor) 40-Murat KELEŞ (Yönetici)


11-Kerim AKBAŞ (Esnaf) 41- Özcan KAYTAZ (Esnaf)


12-Ömer BAYRAK (Esnaf) 42-Recep BAYRAKTAR (Esnaf)


13-Saadet ÖZDEMİR (Emekli Albay) 43-Cengiz ARSLAN (İnşaat Mühendisi)


14-Emine YİĞİT ( Esnaf) 44-Faik ERENBAY (İşçi)


15-Neşe ÜRKÜT (Ev Hanımı) 45-Hasan BALKAN (Esnaf)


16-Aysel ÇELİKÖRS (Emekli Öğretmen) 46- Mustafa TÜMER (Emekli Astsubay)


17-Asena ASLAN BURAK (Avukat) 47-Mustafa İNCE (Esnaf)


18-Özgül TÜR (Estetiysen) 48- Seher AYYILDIZ GÖK (Ev Hanımı)


19-Ceyda TÜFEKÇİOĞLU AKAR(Kimya Mühendisi) 49-Nimet DURAHİM (Ev Hanımı)


20-Sevda ERUS ( Eğitimci) 50-Özgür Adem IŞIKLI(Bilgisayar Prgramcı)


21-Tuğba BAKKALOĞLU (Ev Hanımı) 51- İbrahim NALBANT (Diş Hekimi)


22-Filiz LEBLEBİCİ (G.menkul Danışmanı) 52- Ahmet KÜÇÜKMEHMETOĞLU(Mühendis)


23-Filhan BAŞAR (Hemşire) 53-İsmail Kamil Doğancı(İnşaat Mühendisi)


24-Füsun AKCAN K. (Emekli Öğretmen) İL DİSİPLİN KURULU


25-Selman GÜNEŞ (Makina Mühendisi) 1-Burhanettin ESENKAR


26-İsmail Besim ERMAN (G.menkul Danışmanı) 2-Şerafettin ASLAN


27-Okan ÇELEBİ (Esnaf) 3-Asena Aytuğ SÖNMEZ


28-Salih EROĞLU (Ziraat Mühendisi) 4-Zekai KILIÇ


29-Yüksel ESMEROĞLU (Mali Müşavir) 5-Muna VATAN


30-Suat ALBOSTAN (Veteriner) 6-Ahmet BAŞARAN


7-Tacettin İÇER


8-Duygu ŞEHİRALİ


9- Mehmet KIR

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 79098 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 11334 kere okundu
YORUMLAR 37 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Yılmaz ÖZ
05.03.2018 12:09
Yorumlarıokudum, eski APli olarak hepsini kaale almadım Her kongreden sonra tenkitler olur, söz konusu vatansa gerisi teferruattır,iyi parti yalnızca ülkücülerin değil vatanseverlerin ve bir çıkışlara yanlarında partisidir,
Karkentli
22.12.2017 05:11
Listeye bakınca şaşırmadım çünkü genel merkezleri bir hafta önce bu siyasete yön verecekleri söylenen parti genel merkezin toplantı salonunda sadece 199 kurucu üye ile genel kurul yaparak yüzlerini gösterdi ama bunlar birkaç ay önce Mhp demokrasi yok deyip bayarak acanlar ola hani delege ola hani partili ola hani il ilçe başkanı vallahi komedi dükkanı bu arada bunların en iyi icraatı gines rekorlar kitabına girmeleri oldu 1 ay önce atadıkları 6 yakın il ve 10 üzerinde ilçe başkanı ya isitifa etti yada görevden ayrıldı sebep tüzük gereği hani mhp tüzük gereği maddesine dava açıp mahkeme giden bunlar değilmiydi Milliyetçi olarak yola çıkanlar Hdp kanki oldı her biji meral serok koray mitinglerde el ele osman baydemirle gezerler artım
Ali KANDAZ
19.12.2017 22:34
Prensip olarak açık kimliği ile yazmayan yorumları tartışma etiği açısından YOK sayıyoruz aslında ve mukâbele etmeye değer bulmuyoruz ancak takîb eden diğer arkadaşların dikkatlerine sunmak adına belirtmek isteriz ki;1.DYP de siyâset yaptığımız dönemde hiçbir seviyede parti yönetimi tarafından veto edilen bir adaylığımız sözkonusu değildir.Yer bulamadığımızdan İYİ PARTİ ye katıldığımızı iddia edebilmek için kabul görmemiş bir talebimize dâir bir örnek gösterilmek zorundadır.2.İYİ PARTİ iki üç toplantı falan yapmamış olup,yeni teşekkül eden yönetimin tanıtımı için İLK TOPLANTISI nı daha üç gün önce gerçekleştirmiştir.Bizimle de doğrudan ilgisi yoktur.3.İYİ PARTİ de siyâset yapmak,KİFÂYETSİZ İCÂZETLER e ihtiyaç duyan bir mesele değildir.
Ali KANDAZ
20.12.2017 10:45

Biz daha İYİ PARTİ nin ve Meral hanımın esâmîsi ortada yokken de Demlikte toplanıyorduk ve o grupta VAGON ESKİSİ dediğiniz benden başka da kimse yok.İl yönetiminde de yokum ayrıca.Kongre için meydan okumanız gayet güzel bir enerji.Allah gayretinizi arttırsın!.Buyrun bakalım,HODRİ MEYDAN!.Bu arada;belli ki bilmiyorsunuz.İl yönetimi listesi bizzat Meral hanım'ın tâkîbi ve onayı üzerine teşekkül etmiştir.Hangi partiyi,kimlerle nereye koyacağını bu millet gâyet iyi bilir.Aynen buyurduğunuz gibi; hep birlikte göreceğiz.Telâşa mahâl yoktur. Ha!bu arada; AKIL YAŞTA DEĞİL, BAŞTADIR.Kerâmet YAŞTA olsaydı,nice genç liderleri millet baraj altı bırakmazdı,sahipsiz bırakmazdı.Varsa bir gayretiniz,kongre meydanı herkes için ER MEYDANIDIR!.BUYRUNUZ!.

Gerçekler
20.12.2017 09:00

Ali KANDAZ, KIFAYETLİ İCAZETLER demlik çay evinde Vagon fabrikası eskileriyle yaş ortalaması 60 üstü olan 15 kişiyle siyaset yapmakla da olmuyor. İyi parti siz ve sizin gibilerle nerelere gelecek göreceğiz.Ama sende haklısın nasıl olsa il yönetimi de bizim yaşlarda, onlarında Devlet kaygısı Vatan elden gidiyor düşünceleri yok, sadece Ümit mi? Ben mi? Vekil olacağım düşünceleri var. Bu ülke yıllarca halka kitle gözü ile bakan sizin gibi zati muhteremlerden çektiği yetti. Size ve sahip çıktığınız bu yönetime ilk kurultaya kadar süre. Hele bu yönetim daha Meral hanımın kulağına gitmedi. Bir gitsin bakalım. Üyelerden istedikleri aidatı bir duysun, neler olacak göreceğiz.

ali serhat
19.12.2017 16:56
Hüsamettin e kadar başka adammı bulamadınız ? Mhp bile adamı anca 4 e koydu, adamın tek derdi milletvekilliği.. boşa kürek çekip bizide boşa umutlandırdınız...
Yüksel Esmeroğlu
19.12.2017 10:11
Türkiye'de siyasetin bittiği, içinden çıkılamadığı, muhalefetin olmadığı bir noktada Meral Akşener hanımın önderliğinde yeni bir İYİ PARTİ güneş gibi doğmuş ve gündeme oturmuştur. Bu bir bayrak yarışıdır bu görev bugün bizlere tevdi edilmiş yarın bu görevi diğer arkadaşlar alıp daha ilerilere taşıyacaktır. Hiç kimse şahsi egoları için bu göreve talip olmamıştır. Hiç bir isim ön planda değildir. Unutulmamalı ki mevzu bahis VATAN'dır. Destek olma vaktidir. Birlik olma vaktidir. Bu ÜLKE hepimizindir her daim VAR olacaktır.
Ali KANDAZ
18.12.2017 22:34
Bir insan;bir fikre veya düşünceye taraftarlığı ya da karşıtlığı ölçüsünde değer kazanmadığı gibi,bunun üzerinden eleştiri konusu da olamaz.Önemli olan;bu taraftarlığı veya muhâlefeti nasıl bir eylem ve söylem üzerinden ortaya koyduğudur.Liste beğenilmeyebilir.Ancak icraatı ve üretkenlik ölçüsünü görmeden âfâkî yorumlar yapmak,bütün araştırmaların şimdiden en azından baraj sorunu seviyesini çoktan aştığı tescil olunan bir siyâsî parti için yüzde bir alamazlar demek ÇOK ÇİRKİN VE MESNETSİZ bir saldırı ve karalama kastından başka birşey değildir.Üstelik daha hiçbir teşkîlât kongreler ile seçilmiş kadroları tâyin etmemişken bu tarz keskin ve inâdî yaklaşımlar ne sahiplerine,ne siyâsete,ne de topluma hiçbir katkı yapmayacaktır.Sabırlı olunmalı.
Ali KANDAZ
19.12.2017 21:56

Ali Serhat adaşım ! Öncelikle; işimiz komedi olmadığı gibi, biz de komedyen değiliz. Siyâset ciddî bir iştir. İkincisi ; Peşimize beş kişi takamayacağımızı îmâ etmişsiniz ama belli ki daha sahaya bile inmeden meselâ sizi takmışız peşimize ki bu, son derece memnûniyet vericidir. Son olarak; daha önce de belirttiğimiz gibi, yorum ve beyanlarınız ister taraf, isterse de muhâlif olsun okuyucuya farklı bir bakış sunmalıdır. Yani şimdi siz bu yorumunuzla; bizim peşimizdeki insan sayısını isbât etmiş olduğunuz zehâbına kapıldığınızı ilân etmiş oluyorsunuz sadece!. KOMEDİ nin AĞA BABASI budur işte !!!..

ali serhat
19.12.2017 16:58

ali kandaz adaşım. Allahaşkına arkana 5 adam takıverde partiye getir bizde görelim..komedimisiniz siz ya

Gerçekler
19.12.2017 08:25

Eski Doğruyolcu Ali KANDAZ kendisine Doğruyolda bir yer bulamayan zati muhterem. Listeyi bir incele istersen. Edip dokumacı herblife da kim varsa İl yönetimine vermiş. Anavatan da eşi milletvekili adayı iken başarısı ne? Ki şimdi İYİ partiye ne? Kazandıracak.Hangileri saha deneyimi var. Hangisi sahada çalışacak? Yaş ortalamalarına bir bak bakalım. 65 yaş Ülkede emekli ediliyor. Zeki TOÇOĞLU ücretsiz taşıyor bu Abilerimizi belediyenin araçlarıyla. Yanlışlıkla araç kullanırlar da trafik kazası yaparlar diye. Ne? Bekliyorsunuz beyni ile diğer uzuvlarının aynı anda çalışmayacak kişilerden. Ali KANDAZ. İYİ partinin İki üç toplantısına katıldınız diye kendinizi İYİ partinin kurucu üyesi mi? Zannediyorsunuz. Bu Abiler ilk kurultayda ATTA giderler.

sedat altınel
18.12.2017 19:02
BU YOLDA SONUNA KADAR YANINIZDAYIZ.RABBİM ÜSTLENDİĞİNİZ BU GÖREVİ LAYIK IYLA YAPMAYI NASİP ETSİN ŞİMDİ BU YAPIYA BU LİSTEYE LAF SÖYLEYECEK COK KİŞİ OLUCAKTIR.. ZAMAN LAF ZAMANI DEĞİL İCRAHAT ZAMANI DIR.. BU KADRO SAKARYA DA ÇOK İYİ İŞLERE İMZA ATICAKTIR.. TÜRKİYE NİN İYİ GÜNLERİ İÇİN MERAL HANIMIN ÖNDERLİĞİNDE ÇOK ÇALIŞMANIZ ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR ..BU YOLDA ALLAH YARDIMCINIZ YOLUNUZ AÇIK OLSUN İNŞAALLAH
Kaan Çalık
18.12.2017 16:24
Vay vay İYİ partide koltuk savaşları başlamış,ya oğlum bi durun adamın geldiği 1 ay oldu ne kıymetli koltukmuş,bayağı talibi varmış,birilerine fena dokunmuş.Buda gösteriyor ki Sakarya'da siyasette yeni bir şenlik var.Rastgele...
ilhan zafer
18.12.2017 13:54
Hüsamettin Atasever aynı Mhp de iken olduğu gibi gruplaşmalara devam ediyor. İl yönetiminin içinde olması gereken herkesin çok sevdiği adam gibiadam gerçek bir Ülkücü kardeşimiz maalesef " bunlarla, grupçuluk oynamayı sevenlerle, herkesi kucaklamayı bilmeyenlerle, maalesef çalışılmaz " diyerek yönetimlerine girmemiştir. herkesi kendine rakip gören, 3-5- kelimeyi bir araya getiremeyen, 4 kişilik ekibi ( niyazi- ilhan-okan-doğancı-niyazi) ile gittikleri yerde İYİ Partiyi rezil edenlerle bizlerde yol yürümek istemiyoruz.daha şimdiden Ümit dikbayır ile vekillik konusunda rakip olanlar, maalesef şahsi çıkarlarını memleket çıkarlarından önde görmektedirler. Koray aydın ve Ümit Dikbayır bu seçimi ile Meral haınma adeta ihanet etmişlerdir. yazık.
Camiliden Ahmet
18.12.2017 17:15

İmzamı atıyorum kardeş.3-4 kişilik dar bir zümre kendileri çalıp kendiler oynuyor.Kimsenin birşeyden haberi yok.yönetime giren arkadaşlar lütfen yanlış anlamasın fakat ne dediğimi kısa sürede anlayacaklar.Bu il başkanı ve dar kadrosu ile bu iş olmaz

Gerçekler
18.12.2017 12:12
Bir İl başkanı düşünün İl den 350 İlçeden 250 Tl aidat alacağını söylüyor. Tuttuğu ilçe il ve gençlik kolları dahil, hatta stopaj dahil 7000 tl etmiyor. Meral hanımefendi bunları duymayacağını mı? Sanıyor bu zatı muhterem Abimiz. 53X350+40X250= 28550 bu nedir rant şimdiden başlamış.Taşın altına önce il başkanı elini koyacak.Yönetimdekiler daha sonra. 4 aylık kirayı Sapancalı bir Abiye ödetmekte var icraatlarının içinde. Eğer bu iş parayla olsaydı Ablanın önüne mal varlığını koyanlar oldu zamanında kurucu listelerine bile giremediler. şimdi sahada çalışabilekcekler mi? Bu Abiler, ne diyecekler, Parayla mı?Bu milletten oy isteyecekler. Meral ablanın bir sözü var açılışta; ''O Abiler atta gittiler'' bu Abilerde giderler ilk kurultaylarında.
hakan atilla
18.12.2017 11:14
Hüsamettin hoca ile bu iş olmaz, kendisi vekil olmak için herkesi kullanmaya çalışır. o varsa biz yokuz kusura bakma Meral hanım
şuayip ür
18.12.2017 11:02
çıkalan bu yolda yanınızdayız. moralleriniz ve gücünüz daim olsun. öncesinde bir kaç su damlasıydık şimdi yağmur olduk. inancımız ve güvenimiz hiç eksilmeyecek. liderimiz Meral Akşener hanımefendiye biz Sakarya halkı halkı olarak çalışkanlığımızı göstereceğiz.
şuayip ür
18.12.2017 10:56
çıkalan bu yolda yanınızdayız. moralleriniz ve gücünüz daim olsun. öncesinde bir kaç su damlasıydık şimdi yağmur olduk. inancımız ve güvenimiz hiç eksilmeyecek. liderimiz Meral Akşener hanımefendiye biz Sakarya halkı halkı olarak çalışkanlığımızı göstereceğiz.
şuayip ür
18.12.2017 10:53
çıkalan bu yolda yanınızdayız. moralleriniz ve gücünüz daim olsun. öncesinde bir kaç su damlasıydık şimdi yağmur olduk. inancımız ve güvenimiz hiç eksilmeyecek. liderimiz Meral Akşener hanımefendiye biz Sakarya halkı halkı olarak çalışkanlığımızı göstereceğiz.
Uğur can
17.12.2017 21:38
Türkiye?nin normalleşmeye ihtiyacı var,merkez sağda yeni oluşum nefes aldıracaktır..
Kaan Temel
17.12.2017 21:37
Bu kadar sallayan olduğuna göre iyi liste olmuş,ama önemli olan Ankara rüzgarı,Meral Akşener şimdilik iyi gidiyor,böyle giderse Sakarya'da ikinci parti olurlar söyleyim...
ibrahim
17.12.2017 20:20
bırak bu listeyi kardeşim bu partiden bir cacık olmaz bunlar seçimde yüzde biri görsünler ben bir şey bilmiyorum bunların başındaki bu ülkeye ne yapmışki kalkıp parti kuruyor seçime giriyor gerçi seçimde allahın izniyle havasını alacakarda işolsun torba dolsun diye parti kuruyorlar
Memduh ünlü
17.12.2017 19:11
Suni ortamda oluşturulmuş tüp bebek.maalesef ölü doğmuş. Nasİl bilirdiniz. İyi bilirdik. Gömün ......
Ülkücü
17.12.2017 18:59
MHP'den ayrıldık tövbeler olsun.... vallahi kandırıldık bahçeli affet bizi! Bu liste ne kardeşim bir tane Ülkücü yok!
akyazılı
18.12.2017 09:25

Bir şey bilmediğin yorumundan belli.Keşke hiç yazmasaydın.Daha etkili olurdu!...

Rahmi
17.12.2017 18:30
Iyi parti kötü partiyi tarihin çöplüğüne gönderecek hamdolsun.
Devrim tefek
17.12.2017 17:38
Bu baskı ortamında gayet başarılı bir liste...Ayrıca ankaranın performansı herşeyi belirliyor...başarılar dilerim...
Trabzonlu laz
17.12.2017 16:15
LİSTEDE ÇENGIZ DİYE İNŞAAT MÜHENDİSİ ÇOK TEĞERLİ BİR PEYEFENDİ VAR.ONU İLK MV SEÇİMLERİNDE 1.SIRAYA KOYMAZSANIZ ÜZÜLÜP İSTİFA EDER.DAHA ÖNCE SIRF BU SEBEPTEN 2 PARTİ DEĞİŞTİRMİŞLİĞİ VARDIR.GENÇ TAZE SİYASETÇİ ARKADAŞLAR PEK BİLMEZLER HATIRLATAYIM DEDUM SONRA UZULMEYIN
Biri Si
17.12.2017 17:16

ANAP-MHP-BBP-İYİ- Maşaallah

Ayhan serimli
17.12.2017 16:06
Dost acı söyler.isimlerin önündeki etiketlerin il başkanı ve genel Başkan gibi konumların haricinde siyasette pek bir önemi ve etkinliği yoktur.İyi bir doktor ve mühendis olmak iyi siyasetçi olunacağı anlamına gelmez.önemli olan kollektif bilinç ve hedefe varma kararlılığıdır.Listeye bakınca ilk 4 kişinin Sakarya da partiyi yönetecek ve karar alacak isimler olduğu çok belli.Bu isimlerde il başkanı dahil o sinerji ve heyecanı kitleye verme imkanı olmayan 65 yaş üzeri şahıslar.iyi parti umut olacak diyordum ama benim için büyük bir hayal kırıklığı
İyi miyiz
17.12.2017 16:06
AKP ve MHP bu lısteyi yaptırmış olsa bu kadar olmaz HÜSRANNNN
Ayhan serimli
17.12.2017 16:05
Dost acı söyler.isimlerin önündeki etiketlerin il başkanı ve genel Başkan gibi konumların haricinde siyasette pek bir önemi ve etkinliği yoktur.İyi bir doktor ve mühendis olmak iyi siyasetçi olunacağı anlamına gelmez.önemli olan kollektif bilinç ve hedefe varma kararlılığıdır.Listeye bakınca ilk 4 kişinin Sakarya da partiyi yönetecek ve karar alacak isimler olduğu çok belli.Bu isimlerde il başkanı dahil o sinerji ve heyecanı kitleye verme imkanı olmayan 65 yaş üzeri şahıslar.iyi parti umut olacak diyordum ama benim için büyük bir hayal kırıklığı
Kani yılmaz
17.12.2017 15:57
8mühendis,6Avukat,2doktor,esnaf,14 kadın iyiymiş.Sakaryada işiniz zor ama iyi liste,bakacağız duruma...
Cengiz Güneş
17.12.2017 15:47
Listede çok değerli isimler yer alıyor Allah yolları açık etsin tebrikler....
Hilmi Tunalı
17.12.2017 15:34
Daha basına adam gibi bir liste yollamaktan acizler kalkmış Türkiye?yi idare edecekler.Geçiniz efem geçiniz
Kenan Uslu
17.12.2017 15:29
Gerçekten beklediğimden iyi isimler var,karma olmuş,ve de kaliteli,hayırlı olsun bakalım
Online Ziyaretçiler