Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Gençlik Hendek'in büyük coşkusu

AK Parti Sakarya Teşkilatlarında Kongre heyecanı Hendek İlçe Gençlik Kolları kongresi ile büyük bir coşku içerisinde devam etti.

08:41   |   18.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen Hendek İlçe Gençlik Kolları Kongresi'nde Başkan Fadıl Fide oldu.


Salonu İnlettiler
AK Parti Sakarya Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanları ile Yönetimleri ve AK Parti Gönüllüsü gençler ile hıncahınç dolan salonda coşkulu kalabalık video gösterimleri, konuşmalar, Türk Bayrakları ve sloganlarla şölen havasında bir kongre atmosferi oluşturdu.


Kongreye AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Enes Malik Yaylacı, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Şenay sakal Hendek Belediyesi Başkanvekili Ahmet Kavakçı, önceki dönem Milletvekili Ali İnci, STK temsilcileri ve AK Parti gönüllüleri katıldı. 


Şehitlerimizi ve Kudüs Davasını Unutmadılar
Konuşmacıların sözleri sık sık sloganlarla kesilirken şehitlerimizi anan video gösterimine "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez" sloganları ile eşlik eden AK Gençlik salondan gür bir seda ile Kudüs'e selam yollayarak "Kudüs Filistin'in başkentidir" dedi.


İnancımız tam!
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Enes Malik Yaylacı: "Tatil günü bu güzel havada burada azimle, büyük bir coşku ile toplanan genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum. İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Muhammet Başkan'ın Ana Kademe Yönetimine geçmesiyle görevi bugün burada devralacak yeni İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Fadıl kardeşimizin ve yönetiminin teşkilatımızın tüm unsurlarıyla birlikte uyum ve ahenk içerisinde güzel işler yapacaklarına canı gönülden inanıyorum, Allah başarılarımızı artırsın." Dedi.


Kongrelerimiz bayram günlerimizdir
Gençlik Kolları Kongrelerin yenilenme, tazelenme süreci olduğunu birlik ve beraberlikten asla taviz vermeden hareket edildiğine dikkat çeken AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, "Mevcut yönetime teşekkür ederek AK Parti'de her bir kongre günü bizim için bayram günlerimizdir ve gerçekleştirdiğimiz kongrelerimiz tüm genç kardeşlerimize, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Ayrıca Hendek İlçe Başkanlığı Kongresinde Ana Kademe Yönetimine seçilen İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Muhammet Erci kardeşimi tebrik ediyorum, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum" diye konuştu.


"Birlik ve beraberlik" vurgusu
Konuşmasına katılımcılara ve mevcut İlçe Gençlik Kolları yönetimine teşekkür ederek sözlerine başlayan Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu "Gençlik Kollarımızın 5. Olağan kongresi ilçemize ve ülkemize hayırlara vesile olsun. Bin yıldır var olduğumuz bu topraklarda Sultan Abdülhamit'in, Kanuni Sultan Süleyman'ın, Fatih Sultan Mehmet'in, Sultan Süleyman Han'ın, Ertuğrul Gazi Bey'imizin ve Merhum Necmettin Erbakan Hocamızın, Turgut Özal'ımızın, Adnan Menderes'imizin davasını, heyecanını, aşkını kendine şiar edinmiş Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ımız partisinde siyaset yapmaktan onur duyuyoruz . Gurur duyuyoruz. Bu salonları da böyle kalabalık ve coşkulu görmekten ayrıca heyecan ve gurur duyuyoruz." Dedi.


Dönüşümü gençler gerçekleştirecek
Katılımcılara ve mevcut İlçe Gençlik Kolları yönetimine teşekkür ederek sözlerine başlayan Ali İnci ülkemizde hedeflediğimiz daha güzel bir gelecek için, değişim ve dönüşüm için gençlerin siyasette daha çok yer alması gerekliliğine vurgu yaptı, yeni başkan ve yönetimine başarılar diledi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 73944 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1359 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Fanatik AK
18.12.2017 15:51
Ya Ali İnci,Senin işin gücün,çoluğun çocuğun yok mu? Her Ak parti organizasyonunda ön saftasın.Bu hırs neyin nesi? Nedir tamam olmayan? Yıllardır siyasetin içindesin,Neden adabıyla ve Adamlığınla bırakmıyorsun? Reis her fırsatta gençlerin önünü açın lafından ne anlıyorsunuz gerçekten anlayamıyorum.
ERDEM
18.12.2017 13:59
HENDEK AK GENÇLİĞE BÖYLE BİR KONGRE YAKIŞIRDI.
Ali ulvi
18.12.2017 10:33
Hendek helal olsun Salonlara sığmadınız.
Osman Bey
21.12.2017 10:20

Şimdi Ak partili görünüpte,Ak parti iktidardan gittiğinde bu coşkuyu görmezsem aklımdan kötü kötü şeyler geçebilir.

Online Ziyaretçiler