Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Farkettikçe beraber güçleniyoruz

Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından yürütülen ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından da desteklenen "Farkettikçe Beraber Güçleniyoruz" isimli projenin eğitimleri tamamlandı.

12:14   |   19.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Yurdanur Dikmen ile Arş. Gör. Handenur Gündoğdu tarafından hazırlanan "Farkettikçe Beraber Güçleniyoruz" isimli proje kapsamında planlanan eğitim faaliyetleri, 11-14 Aralık 2017 tarihlerinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.


Projenin engelli birey ve yakınına hizmet sunan personelin farkındalık temelli psiko-sosyal güçlenmesine yönelik eğitim faaliyetlerinden oluştuğunu belirten proje koordinatörü Doç. Dr. Yurdanur Dikmen, bu proje ile engelli ve yakınlarına hizmet sunan personelin kendi farkındalığını arttırarak, hizmet sürecinde engelli birey ve yakınları ile iletişim becerilerinin geliştirilmesi ve stresle başetme yönetiminin arttırılmasını amaçladıklarını ifade etti.


Proje faaliyetleri bitiminde katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 80280 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 385 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler