Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Serdivan için gece gündüz çalışacağız

AK Parti Serdivan ilçe başkanlığına seçilen Burak Erken ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

22:49   |   19.12.2017
Haber Resmi

Çok sayıda ismin, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve siyasileri kabul eden Erken," Serdivan ilçemiz her gün büyüyen ve nüfusu artan bir ilçe.Bizlerde siyasiler olarak ilçemizde bulunan sivil toplum örgütleriyle,esnaflarıyla ve halkımızla beraber hareket ederek Serdivanımızın gelişmesinde ve örnek ilçe olmasında birlikte hareket edeceğiz. Bu bağlamda ilçe başkanlığı olarak gerek sivil toplum örgütleri ile gereksede vatandaşlarımıza iç içe olarak Serdivanımız için gece gündüz mücadele edeceğiz.Gerek yerelde gerekse genelde partimizin oylarını Serdivanda en yükseğe taşıyacağız" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 71107 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1718 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaş
20.12.2017 10:36
Başkaaaan önce kibiri bırakmalısınnnn insanların yüzüne bakmalısın. Bence kendini iyice ölç biç tart... Sadece konuşmayla olmuyo bu işler icraat lazım icraat... Bugünlerde bizi tanımayanları bizler de sandık da tanımayacağZz.. Ben yıllardır bu partideyim ana soğuttunuz be soğuttunuz..
Mavi
20.12.2017 11:41

Ey Vatandaş rumuzlu arkadaş.Belli ki Burak başkanı tanımıyorsun kibirli diyorsun yıllardır kendisini tanırım nedense hiç dediğin gibi böyle bir şeyle karşılaşmadım.Çamur atmakta üstünüze yok . Şahıslara küsüpte davaya darılmak olmaz oluyorsa bile kişiliyetten kaynaklı bir sorundur bence. Eğer dediğin gibi bir şey varsa hodri meydan ismini açık yaz beraber gidelim Burak başkanın yanında kibir görelim uyarmı? (:

Online Ziyaretçiler