Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Okuyan ve düşünen nesiller

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Agâh Sosyal Gelişim Derneği Başkanı, Sakarya Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı ve beraberindeki heyetle bir araya geldi.

12:14   |   20.12.2017
Haber Resmi

 6. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması hakkında Başkan Toçoğlu'na bilgiler veren Türk, "Bu yıl ana temamız 'Kur'an ve Sünnet Bütünlüğü' olacak. 3 dil ve 11 ayrı kategoride düzenlenecek 6. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması'nın 13 Kasım Pazartesi günü başlayan kayıtlar, 4 Mart Pazar gününe kadar devam edecek. Bu yıl Kur'an ve Sünnet sentezini bir arada ele aldık ve 'Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz' temasıyla yarışmamızı düzenliyoruz" dedi.


Başarı temennisi


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmalarına başlayan Başkan Toçoğlu, "Bu yıl 6'ncısını düzenlediğiniz Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının geniş kitlelere ulaştığını öğrendim. Bu güzel çalışmanın bu yıl ki temasının da 'Kur'an ve Sünnet Bütünlüğü' olmasını ayrıca önemli buldum. Kur'an ve Sünnet'in ayrılmaz bir bütün olduğunu ele almak çok yerinde. Okuyan ve düşünen nesiller yetişmesine vesile olacak yarışma geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yoğun bir katılımla gerçekleştirilecektir. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 91354 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 483 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler