Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Vali Mustafa Büyük AİHL'de kariyer günleri

Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 'Kariyer Günleri' etkinlikleri çerçevesinde Sakarya'nın deneyimli gazetecilerinden Sezai Matur'u öğrencileri ile buluşturdu.

13:13   |   20.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yenihaber Gazetesi Genel Yayın Müdürü Gazeteci Sezai Matur, Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle gazetecilik mesleğinin önemi ve işleyişi hakkında söyleşide bulundu

Gazetecilikte, güvenilir ve tarafsız olmanın çok önemli olduğunu belirten Sezai Matur, yaptığı işi sevmenin başarıda büyük rol oynadığını ifade etti.


Söyleşi sonunda öğrencilerden gelen sorulara cevap veren Gazeteci Sezai Matur, üniversite sınavına hazırlanan gençlere, severek yapacakları meslek alanlarını tercih etmelerini tavsiye etti.


Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Yakup Kalaycı, eğitim başarısı her yıl artan okullarında akademik eğitimlerin yanında, öğrencilerin sosyal ve kültürel anlamda gelişimlerinin sağlanması için de bu tür faaliyetler düzenlediklerini belirterek, Kariyer Günleri etkinliğine katılan ve mesleki tecrübelerini öğrencilerle paylaşan şehrimizin usta kalemlerinden Gazeteci Sezai Matur'a çok teşekkür etti.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 19796 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 993 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler