Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Başkan Dişli başarılı akademisyeni tebrik etti

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, "VII. Hadis ve Sîret Araştırmaları Yarışması Makale Kategorisinde birincilik ödülünü alması sebebiyle SAÜ İlahiyat Fakültesi Araştırma Görevlisi Zübeyde Özben'i makamında ağırladı.

16:24   |   20.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, "VII. Hadis ve Sîret Araştırmaları Yarışması Makale Kategorisinde birincilik ödülünü alan Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Araştırma Görevlisi Zübeyde Özben'i makamında ağırlayarak çalışmalarında başarı diledi.


Meridyen Derneği Hadis ve Siyer Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen VII. Hadis ve Sîret Araştırmaları Yarışmasında "Hanefîlerin Mukaddime Temelli Hadis Usulü Literatürüne Katkısı" adlı çalışması ile Makale Kategorisinde Birincilik Ödülü kazanan Zübeyde Özben'i makamında ağırlayan Başkan Dişli, Özben'e yaptığı çalışmalarla ilgili sorular sorarak ilime yapmış olduğu katkıdan dolayı tebrik etti.


İSLAM KÜLTÜRÜ


Başkan Dişli, Hadis ve siret alanında ülkemizde yapılan bilimsel çalışmalara destek sağlamak ve yeni çalışmaların yapılmasını teşvik etmek amacıyla bu tür yarışmaların önemli olduğunu ifade ederek, "İslam kültürünü çok iyi anlayıp, dünyaya karşı ona göre savunmamızı yapmamız" gerekiyor"dedi. Dişli, ziyaret sonunda Araştırma Görevlisi Zübeyde Özben'e çiçek verdi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 140398 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1381 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler