Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

'Her şeyin sonu vardır' diyerek istifa etti

MHP'li Geyve Belediye Meclis Üyesi Sebati Koçsar, şok bir kararla hem Belediye Meclis Üyeliği'nden hem de parti üyeliğinden istifa etti.

09:55   |   21.12.2017
Haber Resmi

Uzun yıllar MHP Alifuatpaşa ve Geyve parti teşkilatında görev yapan, Geyve ve Alifuatpaşa'da ülkücü camianın sevilen, saygın ismi; 2014 Yerel Seçimlerinde MHP'den Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Geyve Belediyesi Meclis Üyeliğine seçilen Eczacı Sebati Koçsar hem Belediye Meclis Üyeliği'nden hem de MHP üyeliğinden istifa etti.

Sebati Koçsar'ın yanı sıra 2009 Yerel Seçimleri MHP Alifuatpaşa Belediye Başkan adayı Nihat Özdil ve emekli öğretmen Bünyamin Çetinkaya partierinden istifa etti.

"Siyasete veda zamanı geldi" başlığı ile basın açıklamasında bulunan Koçsar "Siyasete başladığım partim olan Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğimden ve Belediye Meclis Üyeliğimden istifa ederek veda ediyorum" dedi.

İşte Sebati Koçsar'ın istifa ve veda açıklaması;

SİYASETE VEDA ZAMANI GELDİ

"Herşeyin bir sonu vardır. Siyaset yolu ile halka hizmet etmek kutsal bir görevdir. 
Bu görevi elimden geldiği kadar yapmaya çalıştım; eksiklerim olmuştur. Bana güvenen dostlarımın yüzünü kara çıkarmamak, güvenlerine layık olmak için gayret gösterdiğime inanıyorum.
Bugüne kadar 40 yıldır çizgimi hiç değiştirmedim. 40 yıl önce ne isem bugün de oyum; ancak üzülerek belirtmek isterimki bir Ülkücü-Türk Milliyetçisi olarak siyaset yapmanın mümkün olmadığı bir ortamı yaşıyoruz. 
Kimseye kırgın değilim. 
Bütün Ülkdaşlarımı çok seviyorum. Siyasi ikbal peşinde olmadığımı ve koltuk peşinde olmadığımı belirtmek istiyorum.
Siyasete başladığım partim olan Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğimden ve Belediye Meclis Üyeliğimden istifa ederek veda ediyorum.
Sade bir vatandaş Ülkücü-Türk Milliyetçisi olarak hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklıyor, siyasette kalan arkadaşlarıma, yerimize gelecek arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.
Saygılarımla...
SEBATİ KOÇSAR"


geyve.com

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 247552 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5140 kere okundu
YORUMLAR 7 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
KÜRŞAT YILMAZ
22.12.2017 11:45
Sebati bey bu yola ömrünü verdi,aşağıda bel altı eleştirenler,biraz neden böyle oluyor,tüm ülkede 40 senelik ülkücüler gözyaşları ile partiden ayrılıyor onun sorgulamasını yapın...Ayıptır...
Geyveli Ülkücü
22.12.2017 11:27
Sebati Koçsar bey; Geyve belediye meclis üyesi seçildiğiniz tarihten itibaren ilçemizle ilgili hangi konularda önerge,teklif vb. girişimlerde bulundunuz? Vatandaşa hizmet noktasında yapılan işlerin takibi ve bilgilendirmesini yaptınız mı? Kısaca seçilmiş bir belediye meclis üyesi olarak görev ve sorumluluklarınız dahilinde ilçenize sunmuş olduğunuz hizmetler nelerdir. Açıklarmısınız? Hangi noktada siyaset yapmak istedinizde MHP size bu imkanı vermedi? Bu soruların cevabını bir ülkücü olarak ben biliyorum ancak bunu size oy veren diğer insanlarında bilmesi açısından BELGELERİNİZLE birlikte açıklamanızı diliyorum.
Ülkücü
21.12.2017 17:53
Sebati Ağabey senin bu camiaya verdiklerini bilmeyenler konuşsun, biz senden razıyız Allah'ta senden razı olsun... Ülkücülük haksızlık karşısında Elif gibi dimdik durmaktır! Kendi insanına bu hakaretleri reva görenler alçaktır namussuzdur, hiç bir kurumu Derneği kutsallaştırmayın bizim kutsalım Resul'ü kibriya efendimiz ve yüce kitabımızdır! Ülkücülük idealimizdir, kara sevdamız, alın yazımız, gayemizdir! En büyük Ülkücü Hz. Muhammed efendimizdir şuurunu taşımak Rıza'yı İlahi için gayret göstermek gerek boşver Sebati Ağabey... Siyasetin kirli dehlizlerinde boğulmuş çirkin adamlar arkadan konuşsun kırılsakda bükülmedik! İte köpeğede boyun eğmedik... Ülkücülük nasip işidir öyle söylemekle olmaz vesselam ALİFUATPAŞALI ÜLKÜCÜ
murat54
21.12.2017 15:49
SEN TÜRKÜCÜLÜK YAPMIŞSIN BE SEBATİ YAZIK GECEN 40 YILA.
S.YOLUNDA
21.12.2017 12:59
Meral Hanım gelecek ya pozisyon kapayım misali rüzgara göre iyi partililere duyuru bu tarz modelleri kapıdan içeri bile almayın pişman olursunuz
Turan Turan
21.12.2017 11:08
YUFKA YÜREKLİLERLE ÇETİN YOLLAR AŞILMAZ sebati efendi bu hakkı sana MHP liler verdi ancak onlar alır bu işler çocuk oyuncağı değil
Bozkurt Duruşu
21.12.2017 10:24
Tamda ülkücülüğün lafta değil eylemde olduğunun yaşandığı günlerden geçiyoruz.ülkenin birlik ve beraberliği türk devletinin bekasının çok büyük tehdit altında olduğu bu günlerde nefsini bir kenara koyamayanların sözde ülkücülüklerine şahit olduk oluyoruz.Eski yanlış politikalarını tamamen terketmiş ,dış politikada proaktif ,terörle mücadelede çok etkin(her hafta 80-100 leş alıyoruz) iç ve dış politikalarda tamamen MHP çizgisine gelmiş,fetö ile yeterli olmasa da mücadele eden bir hükümete bu konularda destek vermek mi zorunuza gidiyor.Açın Meclis tv ti seyredin Bütçe görüşmelerinde ekonomi ve vatandaşın lehine olan konularda MHP nasıl muhalefet ediyor görün.Siz 40 yılınızı çöpe atmışsınız yazıklar olsun sizin ülkücülüğünüze.
Online Ziyaretçiler