Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Parti Adapazarı'nda mahalle başkanları toplandı

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Aralık ayı Mahalle Başkanları Toplantısı Mustafa Ak'ın başkanlığında geniş bir katılım ile parti binasında gerçekleşti.

10:26   |   21.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Toplantıda konuşan Başkan Mustafa Ak, 2019 seçimlerinin önemine değinerek, "2019 seçimleri bizim için diğer seçimlerden daha önemli. Bundan önceki seçimlerde 35 ile 45 ile de hükümet olabiliyordunuz ama artık 50 artı 1 gerekiyor. Mahalle başkanları olarak mahalle yönetimlerimiz sandık yönetimlerimiz ile mahallelerimizdeki her vatandaşa ulaşmalısınız mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın talep şikâyet ve sorunlarını dinleyerek ilçe Başkanlığımıza ulaştırırsanız vatandaşlarımızın sorunlarının çözümüne katkı sağlamış olursunuz sizler mahallelerimizde ilçe teşkilatımızın eli ve parmaklarısınız, dedi."


MAZLUMLARIN SESİ
Sandık kurularının oluşumuna da dikkat çeken Başkan Ak, "Sandıklar bizim için çok önemli. Eğer sandıklara sahip çıkamazsak saha çalışmalarımız boşa gitmiş olur. Vatandaşlarımızı bilinçlendirmek için gayretli ve içten çalışmalarımıza daha da arttırmalıyız. Dünyada ve ülkemizde yoğun bir gündem var. İlk kıblemiz Kudüs'e karşı algı operasyonları sürüyor ama her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu konuda da sessiz kalmayarak tüm dünya mazlumlarının sesi olmaya devam ediyor" ifadelerini kullandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 137590 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1831 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler