Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

DP'li üyeler genel merkezi ziyaret etti

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, yönetim kurul üyeleri ile birlikte genel merkezi ziyaret etti.

15:04   |   21.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Genel Merkez'e gitti.


Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ankara'ya çıkarma yaparak, Genel Başkan Yardımcısı Ertan Küçükay, Genel Sekreter Şadan Rıfkı Turhan, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Nuri Efe ile Genel İdare Kurulu Üyesi Murat Aydoğdu'la görüştü.

DP Genel Başkan Gültekin Uysal'ın rahatsızlık nedeniyle Balgat'taki Parti Genel Merkezi'ni ziyaret eden DP Sakarya teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı Ertan Küçükay tarafından karşılandılar.


İl Başkan Yardımcısı Cengiz Karabaş, Hülya Lüleci, Ekrem Birer, Muamere Batıboylu, Hamit Baskıcıoğlu, Erol Eyüpler, Adapazarı İlçe Başkanı Hüseyin Dinçer Hürcan, MKYK üyesi Necmi Helvacı, Pamukova ilçe başkanı Ahmet Bilaloğlu, Geyve İlçe Başkanı Basri Bölükbaş, Ferizli ilçe başkanı Hüseyin Tonk'un katıldığı ziyarette, Genel Başkan Yardımcısı Ertan Küçükay'a Sakarya'daki parti çalışmaları hakkında detaylı bilgiler sunuldu.


Demokrat Parti'nin kalesi olan Sakarya'dan kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Genel Başkan Yardımcısı Ertan Küçükay; "Sakarya, partimizin el izinin ve kalemizin olduğu bir yerdir. Çünkü seçimlerde Sakarya'da hangi parti kazandıysa, Türkiye'de o kazanmış demektir. Biz insanlara güveniyoruz. Siyasette mucize yoktur, çalışma vardır. El ele verip, partimizi eski günlere kavuşturacağız. Demokrat Parti siyaseten ülkemiz için hala bir mihenk taşı olmaya devam etmektedir. Toplumu kutuplaştırmayan uzlaştırıcı bir siyaset anlayışı ile ülkemizin ulusal ve uluslararası arenada hak ettiği yerde olmasının gayreti içinde olan Demokrat Parti, ilerleyen günlerde varlığını en üst seviyelerde toplum hissettirecek ve gösterecektir." dedi.


Genel Başkan Yardımcısı Küçükay ile bir araya gelen Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, "Ülkemize yapılan hizmetler manasında derin hatıraları olan Demokrat Partinin geçmişten gelen çalışma anlayışını şevk ve heyecanla devam ettirecek olan genç ve dinamik kadrolarının ülke yönetiminde ve hizmetinde tekrar söz sahibi olacağı aşikardır. Bu vesile ile ilimiz ve ilçe teşkilatlarımıza buradan teşekkürlerimi arz eder, her birine çalışmalarında başarı dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunarım" diye konuştu.


Genel Merkezin ziyaretin ardından DP Sakarya il teşkilatı Anıtkabir'e ziyaret etti.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 22007 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1575 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler