Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Şoför esnafı 14 Ocak'a kilitlendi! Muhalifler birleşti

14 Ocak günü yapılacak olan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Kurulunda aday bolluğu dikkat çekiyor. Mevcut başkana karşı 'krizler' nedeniyle anlaşan muhalifler güçlü bir yönetim hazırladı

23:21   |   21.12.2017
Haber Resmi

Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu 14 Ocak Pazar günü yapılacak. 


Şoförler Cemiyeti düğün salonunda yapılacak olan genel kurulda taksi, dolmuş taksi esnafları yeni başkan ve yönetimini belirleyecek. 


Mevcut Başkan Feridun Canbaz'ın yeni dönemde oda başkanı olarak devam etmesine karşı çıkan bazı esnafların tek aday etrafından birleşerek yeni oluşuma gittiği ifade ediliyor. 


Taksi ve dolmuş taksi esnafı, kendi haklarınının bir türlü savunulamadığını ifade ediyordu. Yaşanan durak, ruhsat, yen hat ve benzeri konularda sürekli sorunlarla gündeme gelen esnaf yaşadığı krizden Canbaz'ı sorumlu tutarken, başkanlığa gönüllü 6 ismin gündeme geldiği iddia ediliyor. 


Ancak muhalif kanadın Canbaz'a karşı  bir olması gerektiği görüşü hakim olurken, bu durum Canbaz'ı oldukça zora sokmuş. 


Şoförler ve Otomobilciler Esnaf odasında yaşanacak kongre gelişmeleri yakından takip edilirken, sürecin her gün yeni bir boyut kazandığı da hatırlatıldı. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 110581 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6406 kere okundu
YORUMLAR 11 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Faruk Aydin
22.12.2017 23:43
Bence Selahattin yazicioglu daha onceden olmadi ve simdiki baskanda gerek taksiciler olsun gerek dolmuscular olsun buyuk bir gelisme oldugunu dusunmuyorum. Artik bu tur gorevlerin daha genc tuttugunu koparqbilecek isimlere verilmesi daha iyi aciksani soylemek gerekirse benim dusuncem Yeni Cami taksi duragindan aday olan Fikret arkadasimiz. Kendisi genc ve ileri goruslu biri tabiki takdir sizlerindir
emektar şoför
22.12.2017 14:43
bırakın bu işleri selahattin yazıcıoğlu kadar tutarsız bir adam görmedim. 1 TL krizinde gözümle gördüm oylama da mahkemeye verilsin diye bas bas bağırıyordu. şimdi ben karşı çıktım istemedim diye konuşuyor. başkanlık yapacak adam tutarlı olacak. yerine göre konuşmalarını hareketlerini değiştirmeyecek.
Emektar şoför
22.12.2017 16:09

Sesli güldürdün beni gerçekten. Gecesini gündüzüne katip bu dava uğruna elini taşın altına koyan yönetim varken bu başarıyı selahattin başkana bağladın ya helal olsun sana . Bm milletlerde ki filistin oylamasındaki zaferi de selahattin başkan sayesinde kazandık dersin diye korkuyorum :)

ibrahim saral
22.12.2017 15:22

şuanda dolmuşların zam almasını selahattin baskana borclusunuz siz ortalıklardan kaybolurken ekibiyle gece gündüz koşturan oydu, bedava konuşma emektar arkadaşım ,

ibrahim saral
22.12.2017 13:44
selahattin baskanım bu görev sana layiktir, yolun acık olsun ,tüm mevcudiyetimizle arkandayız her konuda .
hüseyin
22.12.2017 13:21
piyasayı camiayı net tanıyan biri olarak söylüyorum. şuan başkan olmayı hayal eden hiçbir aday liste dahi çıkaramaz. Feridun Başkan bu camianın kökünden gelir ve camianın çilekeşidir. Son derece dik duran sorunları esnafı ile istişare eden vizyonu olan biridir.
ismail bey
22.12.2017 11:23
güçlü bir aday olarak beşköprü dolmuş durak baskanı sy selahattin yazıcıoğlu oda seçimlerine hazırlanıyor, biz dolmuş camiası olarak selahattin beyin yanındayız, kendisi bizi ve taksi camiasını en iyi şekilde temsil edeceğinden şüphemiz yoktur.
hüseyin
22.12.2017 12:10

daha öncede denedi selahattin yazıcıoğlu . sonuç hüsran . ayrıca kendi durağındaki sorunları aşamıyor. dün durak başkanlık seçiminde nasıl küfürler ettiğinini bilmiyorsan beşköprü durağına git öğren. gereksiz algı yapma selahattin beye 5 beden büyük gelir bu gömlek

Efsane
22.12.2017 08:40
Ne iş yapıyor bu dernek.şöföre ne faydası var?
ismail bey
22.12.2017 12:49

hüseyin kardeş ,selahattin baskan bundan önce aday olmadı bunu önce öğrenmen lazım, durak sorunlarını aşamadığı için mi 15 yıldır baskanlık yapıyor? selahattin baskandan daha iyi yapacağını inanıyorsan sende adaylıgını koy ? sen merak etme o gömleği başkanımız giymesini bilir. sizin gibilerde buralarda bedava konuşur muhalefet olur, çok güveniyorsan çıkacaksın aday olarak konu net..

Kadir Şen
22.12.2017 11:31

ne varsa eski toprakta var . sorunlar var evet ama bu sorunlarla başedecek tek başkan görevde şuan. diğerleri ile daha kötü hale gelir herşey

Online Ziyaretçiler