Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İYİ Parti'de Meral Akşener hazırlığı

Yeni kurulan İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin Atasever, kısa süre içinde il ve ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

09:09   |   23.12.2017
Haber Resmi

Hüsamettin Atasever'in yaptığı açıklamada, "Değerli Sakarya'lılar  halkımızın yoğun ilgisi sayesinde ,kısa  bir sürede il ve ilçelerimizdeki teşkilatlanma çalışmalarımızda sona yaklaşmak üzereyiz.Karapürçek ilçemiz hariç Sakarya'mızın her yerinde ,ilçe başkanlıklarımız kurulmuştur.Karapürçek'te de son değerlendirmeler akabinde ,ilçe başkanımızı yakın bir zamanda açıklayacağız.


Dün akşam itibari ile ilçe başkanlarımızın katılımı ile ilk toplantımızı, il binamızda gerçekleştirdik.Tanışma ve özellikle de Genel başkanımız Meral Akşener ?in 30 Aralık Cumartesi günü ,şehrimize yapacağı ziyaret konuları ele alınmıştır.


Çok net olarak şunu söylebilirim ki;birbirinden İYİ,birbirinden heyecanlı ve vatansever ilçe başkanlarımız ile Sakarya'da siyaset bundan sonra çok farklı olacaktır.Yıllardır şehrimizde tek kale maç yapanlar,demokratik ortamın fiili halini, çok sesliliği ,partimizin sahaya inmesi ile çok yakında anlayacaklardır.Doğruya doğru,yanlışa yanlış diyen siyaset anlayışımız ;inşallah Sakarya'mızın her yönden kalkınmasına fayda sağlayacaktır.


Göreve başlayan tüm ilçe başkanlarımıza İYİ görevler diler,şehrimize hayırlar getirmesini temenni ederim.Saygılarımla İYİ kalın." ifadeleri yer aldı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 251064 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2303 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler