Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Artvin Sanayi'de sürücüleri korkutan manzara!

Adapazarı Artvin Sanayi Sitesi çevresinde bir kamyonun hiç bir güvenlik önlemi almadan kasası açık bir şekilde trafikte olması sürücüleri sitem ettirdi.

10:30   |   23.12.2017
Haber Resmi

MEDYABAR.COM- Adapazarı Artvin Sanayi Sitesi ışıklarında vatandaşlar tarafından çekilen görüntülerde bir kamyonun demir paneller yüklü kasasında insan canını hiçe sayarcasına hiç bir güvenlik önlemi olmadan trafikte seyir halinde olması vatandaşları isyan ettirdi. 


Herhangi bir kontrol ve denetleme olmadan bu şekilde rahatça insan canının hiçe sayılmasına tepki gösteren vatandaşlar. Yağışlı havada iyice kayganlaşan demirlerin trafikteki diğer sürücülere tehlikesinin görmezden gelinemeyeceğini ve bu bölgede denetlemelerin arttırılmadıkça bu gibi görüntülerin devam edeceğini belirtti. 


Yetkililere seslenen vatandaşlar denetlemelerin arttırılmasını istedi.Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 97119 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1800 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
oğuzhan
25.12.2017 19:41
arkaya zaten şöför açıklamasını yazmış ''Mal mülk hırsı yapan eksiğini göremez '' hor görmeyin garibi. Adamın suçu yok, insan bu suça meyillidir, emniyet bunun için vardır ama görmez.
Muhittin Dalaman
24.12.2017 12:14
Lütfen bu artvin sanayini modernize edin böyle sanayi mi olur kardeşim. Hangi yüzyılda yaşıyoruz derme çatma sanayi mi olur.
Emre Demir
23.12.2017 20:26
Artvin sanayi herhalde Türkiye'nin en düzensiz sanayi yapılaşmalarından birisi olmuş. 3 metrelik yollara koca koca tırlar giriyor. Metruk yapısı ise içler acısı.
Online Ziyaretçiler