Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İYİ Parti Akyazı'da ilk yönetim toplantısını yaptı

Akyazı İyi parti teşkilatı Kurucu İlçe başkanı Servet Top başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

11:25   |   23.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

İYİ parti Akyazı ilçe teşkilatının kurucu ilçe başkanı Servet Top başkanlığında ilk tanışma toplantısı yaparak 30 Aralık Cumartesi günü Sakarya iş teşkilat binasının açılışı için Sakarya'ya teşrif edecek olan Genel Başkan Dr. Meral Akşener'i karşılamak ve programda aktif bulunmak için ilk yönetim kararını aldı.


İlk toplantısını yapan İyi Parti Akyazı ilçe teşkilat Başkanı Servet Top;

"bütün fikirlere sahip ama üniter devlet fikrinden taviz vermeyen herkesi partimizde siyaset yapmaya ve önce Akyazı düsturu ile hareket edecek şekilde mücadeleye davet ediyoruz" dedi. 


İlçe Başkanı Top; "Kadınlarımızın erkekler ile aynı çalışma haklarına sahip olmasını arzu ettiğimizden parti tüzüğümüzde ayrımcılık yapmayarak kadın kolları Genel merkezimiz tarafından kurulması uygun görülmemiştir. Ayrıca bir kadın hareketi başlattığımızı ve bütün bayanları partimizde siyaset yapmaya davet ettiğimizi ilan ediyoruz.
Partimiz insan haklarına dayalı hukukun üstünlüğünü esas alan ,tek vatan ,tek bayrak ve tek millet şuuruyla hareket edecek ve farklılıklarımızın ayrımcılık değil, kültürümüzün zenginliği olduğunu bilecek düstur da hareket edecektir. Doğu ile Batı, kuzey ile Güney et ile tırnak kabul edilmiş ve ayrımcılık kesinlikle reddedilmiştir.
Parti ilçe görevlendirmeleri 09.01.2018 tarihindeki ikinci yönetim kurulu toplantısında yapılacaktır. Değerli Akyazılı Vatandaşlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız" ifadelerini kullandı. 


Alaattin Onur

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 25202 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 924 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler