Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ferizli'yi karıştıran o toplantı iptal edildi!

AK Parti Ferizli eski ilçe başkanı Ramazan Serhoş'un partili arkadaşlarına veda etmek için düzenleyeceği toplantı iptal edildi.

23:23   |   23.12.2017
Haber Resmi

Ferizli'den Mustafa Üstübi yazdı

AK Parti'de Dursun Ali Dal'ın ilçe başkanlığına aday gösterilmesinin ardından, göreve veda etmeye hazırlanan mevcut ilçe başkanı Ramazan Serhoş görevini tamamlayamadan istifa etmişti. 


Belediye Başkanı Ahmet Soğuk arasında problemler olduğu ileri sürülen Serhoş, bir düğün salonunda basın toplantısı yaparak açıklamalar yapacağını duyurmuştu.


Bu duyurunun ardından AK Parti İlçe Teşkilatı partililere SMS atarak toplantıya katılmamaları çağrısında bulundu. Baş döndüren bu gelişmelerin ardından Serhoş yeni bir karar daha aldı. 


Bazı meclis üyelerininde katılacağı ileri sürülen ve 19.30'da yapılacağı açıklanan o toplantı 18.00'de iptal edildi. 


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 15841 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3434 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
yusuf mert
25.12.2017 12:21
Ferizlide teşkilatta soğukluk ve birbirine karşı üstünlük mücadelesi olduğu sürece hiç bir şey olmaz (!!!!)
Dayı
24.12.2017 00:36
YAZİKLAR OLSUN REİS DÜNYA İLE MÜCADELE EDERKEN NEFSİNİZİN DERDİNİZE DÜŞMÜŞSÜNÜZ.BUNU BÖYLE BÜYÜTEREK BİSİ VARMİS GİBİ HABER YAPANLAR SİZEDE YAZİKLAR OLSUN.AK PARTİYİ BU DAVAYİ ERİTMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ İNS.
Fanatik Ak
24.12.2017 08:45

Kesinlikle katılıyorum size,Ak partiyi yıpratmaya kimsenin hakkı yok,kimsenin doğru bile olsa olumsuz bir şeyi yazmaya,olumsuz konuşmaya hakkı yok.çünkü Ak parti olmazsa bu memlekette olmaz bizlerde olmayız hatta dünya bile olmaz,bu dünyanın ayakta durması ve evrenin düzenli işleyebilmesi için kayıtsız şartsız Ak partimizi desteklememiz gerekiyor. Yedi Dübel bizimle uğraşıyor zaten bide kalkmışlar konuşuyorlar

Online Ziyaretçiler