Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

SEDAŞ'ta staj yapmaktan mutlular...

SEDAŞ'ta uzun dönem staj programına katılan ve 76 kişiden oluşan meslek lisesi ve üniversite öğrenimi gören stajyer öğrenciler, SEDAŞ'ta staj yapmaktan ve mesleki bilgi edinmekten, mutlu olduklarını ifade etti.

16:57   |   24.12.2017
Haber Resmi

  SEDAŞ'ta staj yapmaktan ve mesleki bilgi edinmekten, bu anlamda kendilerini geliştirmekten mutlu olduklarını ifade ederek, SEDAŞ'ta bilgi, beceri ve iş tecrübesi kazandıklarını belirttiler.


SEDAŞ stajda en çok tercih edilen kurumlardan biri


SEDAŞ en çok tercih edilen özel şirket kurumları içinde yer alırken, her yıl staj imkanı sağlayan önemli şirketler içinde  yer alıyor. SEDAŞ bulunduğu bölgede Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce de eğitime de destek ve katkı sağlıyor. Özellikle meslek lisesi öğrencilerine ve Üniversitelere de staj kontenjanı açarak Kariyer gelişimleri açısından imkan sağlayan SEDAŞ'ta,  eğitim yöneticileri, staj döneminin öğrencilerin iş hayatında yer alan önemli bir dönem olduğunu belirtirken,  öğrencilerden stajlarının verimli geçmesi, daha çok konuda bilgilenmeleri  için staj yaptıkları bölümlerde daha çok soru sormalarını ve çalışma hayatını yakından izlerken, ilgili gözlerle gözlem yapmalarını istediler.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 73540 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1212 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
send işçi
24.12.2017 21:36
siz bide işçisini görseniz :d en son %3,5 falan zam vermeye çalışıyorlardı :d
Online Ziyaretçiler