Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 25 Aralık Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:39   |   25.12.2017
Haber Resmi

Bizim Sakarya


2018 ESNAF İÇİN ZOR YIL OLACAK!
Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turhan salihoğlu, son iki yılın esnaf için kötü geçtiğini belirterek, 2018 yılının daha zor geçeceği öngörüsünde bulunuyor ve esnafa 'dövizle borçlanmayın' diye uyarıda bulunuyor.


SakaryaHalk


ŞOKA DEVAM!
Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, yeni yıla girmeye az bir süre kala arkadaşımız Ümit Genç ile görüştü. Bir süredir devam eden 'Şok Uygulama'nın devam edeceğini belirten Kaya, uyuşturucuyla mücadele konusunda topyekun bir çalışma içinde olunması gerektiğinin altını çizdi.


YeniSakarya


YAPI STOĞUMUZ HALA GÜVENSİZ
İnşaat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar, deprem sonrası var olan yapı stoğunun güvenli hale getirilmediğini ve kentsel dönüşüm yasasının amacı dışında kullanıldığını söyledi.


Adapazarı Akşam Haberleri


ANAMIZ AĞLADI!
AK Parti Pomukova Kadın Kolları Kongresi partililerin geniş katılımıyla gerçekleştirildi. Kongrede bir konuşma yapan Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, bir dönem üniversite öğrencilerinin başörtüsü ile kampüse dahi giremediğini hatırlattı. Yavuz, "Tabiri caizse anamız ağladı. 1980 öncesi ve sonrası binlerce kişi öldü analar ağladı. İnşallah bir daha böyle günler yaşamayacağız" dedi.


Adapostası


DERDİMİZ HİZMET
Muhtarlarla bir araya gelen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, "Derdimiz, ortaya koyduğumuz projelerin üzerine daha fazla koyarak, sürdürülebilir hizmetlerin devamını getirmek. Hemşerilerimiz için her şeyin en iyisini yapmaya devam edeceğiz" dedi.


Yenihaber


KURUM GİTTİ CEZASI KALDI!
Adapazarı Şeker Fabrikası'nın APEK satın aldıktan sonra verdiği kararlarla borçlarını ödeyemez hale getiren ve 70 milyonluk para cezası nedeniyle Bank Asya'ya borçlarına karşılık verilmesine neden olan Şeker Kurumu, KHK ile kapatıldı.Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 23798 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1093 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler